Başkan Kocaispir her hafta farklı bir mahallede

Başkan Kocaispir her hafta farklı bir mahallede

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, Cuma buluşmaları kapsamında Yunusoğlu Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Cuma Namazı’nı Yunusoğlu Merkez Camii’nde kılan Başkan Kocaispir namaz sonrasında esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti, yapılan yol çalışmalarını denetledi.

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir’in gelenek haline getirdiği Cuma buluşmaları devam ediyor. Her hafta farklı bir camide gerçekleşen Cuma buluşmaları ile mahalle sakinlerinin görüş ve önerileri alınıyor, vatandaşlar yönetime katılıyor. Bu kapsamda Cuma buluşmalarının bu haftaki adresi Yunusoğlu Mahallesi oldu.

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, Yunusoğlu Merkez Camii'nde kılınan namazın ardından esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Belediye hizmetleriyle ilgili olarak vatandaşlardan gelen istek ve önerileri dinleyen Başkan Kocaispir’e başkan yardımcıları ve birim müdürleri eşlik etti.

Belediye hizmetlerini her alanda en iyi şekilde sunmak için gayret gösterdiklerini belirten Başkan Kocaispir, “Bugüne kadar Yüreğir’de belediyecilik hizmetlerini halkımızın ihtiyaçlarını dikkate alarak yaptık, yapmaya devam ediyoruz. Gelenekselleşen Cuma Buluşmaları ile gücümüzü aldığımız hemşerilerimizle, Yüreğir’imizin geleceği için hasbihal ediyoruz. Bu buluşmalar, yapılan hizmetlerin yerinde anlatılmasına katkı sağlıyor” dedi.

Yunusoğlu, Sakızlı ve Doğankent mahallelerinde devam eden sıcak asfalt çalışmalarını denetleyen Başkan Kocaispir, Hacıali mahallesinde de yapımı devam eden Çok Amaçlı Taziye Evi’nde incelemelerde bulundu.

Yapılan çalışmalardan memnun olduklarını ifade eden mahalle sakinleri Başkan Kocaispir’e teşekkür etti.


 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER