Adana Ticaret Borsası'ndan Adana ESOB Başkanı Niyazi Göger'e hayırlı olsun ziyareti

Adana Ticaret Borsası'ndan Adana ESOB Başkanı Niyazi Göger'e hayırlı olsun ziyareti

Adana Ticaret Borsası Başkanı Şahin Bilgiç ve ATB Yöneticileri, göreve yeniden seçilen Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanı Niyazi Göger ve yönetimine ‘Hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu. ATB Başkanı Bilgiç, “Esnafımız ekonominin kilit taşıdır” dedi.

Adana Ticaret Borsası Meclis Başkanı Osman Bağış, ATB Başkan Yardımcısı Sabahattin Yumuşak, Yönetim Kurulu Üyeleri Hamit Tezcan, Şahin Güneşer ve Genel Sekreter T. Gökhan Öztürk ile birlikte Adana ESOB Yöneticilerini ziyaret eden ATB Başkanı Şahin Bilgiç, burada yaptığı konuşmada “Öncelikle hayırlı ve uğurlu olsun. Güzel ve hareketli bir seçim dönemi yaşadınız. Yeni görev alan arkadaşlara da başarılar diliyorum. Adana Ticaret Borsası olarak önceki döneminizde uyum içerisinde çalıştık. Oda-borsa- OSB ve STK’lar Adanamız için gayret sarfediyor. Bu gayretin devamını, daha çok yakınlaşma ve kaynaşmayı sağlamak üzere buradayız. Dost ziyaretindeyiz. Bugünden sonra da birlikte yarattığımız sinerjiyi sürdüreceğimize inanıyorum.”

UMUTVARIZ

Sadece Adana esnafının değil, ülkedeki tüm esnafın bir çok sıkıntıları olduğunu da ifade eden Başkan Bilgiç, “Esnaf aslında ekonominin kilit taşı’dır. Esnaf çökerse ekonomi çöker. Türkiye çok büyük badirelerden geçti. Sıkıntılar yaşadı. Birlik beraberliğimiz olduğu müddetçe yaşanan sıkıntıların üstesinden kolayca geliriz. Hepimiz birbirimizi biliyoruz. Umutvarız.” dedi.

GÖGER, “KAYBOLMAYA YÜZ TUTMUŞ BİR ESNAF ODASINA İVME KAZANDIRDIK”

Adana ESOB Başkan Vekilleri Veysel Bulat, Mustafa Gökay Karakuş, Yönetim Kurulu Üyeleri İlhami Uygunsözlü, Saruhan Yağmur, Mustafa Atlı, İbrahim Uraslı ile Denetim Kurulu Üyeleri Hacı Emin Ünal ve Memduh Özalp’ın hazır bulunduğu ziyarette ATB Yöneticilerinin ‘Hayırlı olsun’ ziyaretini anlamlı bulan Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanı Niyazi Göger, “Hoş geldiniz, şeref verdiniz. Şahin Bilgiç başkan uzun yıllardır örnek aldığım, çok değer verdiğim ağabeyimdir. Bizlerin var oluşu Adanamıza, birlik üyelerimize nasıl faydalı oluruz? o yönde çalışıyoruz. Esnafımız, oda, borsa ve OSB olarak yaşadığımız kente, ülkemize olumlu anlamda nasıl katkı sunarız ona bakıyoruz. Hep birlikte çözüm arayışlarındayız. Uyum içerisinde çalışıyoruz. Bu uyumu da ekonomimize katmadeğer olarak döndürme amacındayız. Bizden önce kaybolmaya yüz tutmuş bir esnaf odası vardı. Biz yönetime geldikten sonra varlık göstermeye başladı. Kentimiz ve bölgemiz için çok önemli olan Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğine ivme kazandırarak, kurumu hem esnafımız hem de kent ekonomisine sunduğu katkı açısından daha aktif hale getirdik.” diye konuştu.
 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER