DemirDöküm, Adana’da İş Ortaklarına Sektör Trendlerini ve Yenilikleri Aktardı

DemirDöküm, Adana’da İş Ortaklarına Sektör Trendlerini ve Yenilikleri Aktardı

DemirDöküm, iş ortaklarıyla sektöre yön verecek adımları atmaya devam ediyor. 2022 yılında Euro bazında yüzde 26 büyüme sağlayarak rekor kıran ve bu yıla da yine aynı bazda yüzde 25 büyüme hedefiyle başlayan şirket, Adana’da iş ortaklarına yönelik Bölge Toplantısı düzenledi.

"Farkındalık" temasıyla gerçekleştirilen toplantıya Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Erol Kayaoğlu, Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ufuk Atan ve Satış Direktörü Fırat İrfanoğlu katıldı. 

DemirDöküm'ün ürün gamındaki yenilikleri, büyüme verileri, kampanyaları, iletişim stratejileri, müşteri memnuniyeti çalışmaları ve satış sonrası hizmetlerindeki güncellemelerinin yanı sıra sektörün karşılaşabileceği fırsatlar toplantıya katılan iş ortaklarına aktarıldı.

"KENDİ REKORUMUZU KIRMA HEDEFİYLE İLERLİYORUZ"

DemirDöküm’ün bölgelerde yaptığı iş ortakları buluşmalarının Adana ayağında Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Erol Kayaoğlu, iş ortaklarına çevrelerindeki iş fırsatlarına odaklanmaları için atmaları gereken adımları detaylı bir şekilde paylaştı. Rekorlar yılı olan 2022'deki performansı, 2023 yılında da sürdürebilmek amacıyla, tüm süreçleri daha da geliştirmek için önemli yatırımlar yaptıklarını vurgulayan Kayaoğlu, sektörde her kesime hitap eden en geniş ve rekabetçi ürün gamına ulaştıklarını ifade etti. Kayaoğlu sözlerini şöyle sürdürdü: "Ürünlerimizin yanı sıra tedarik, sevkiyat ve satış sonrası hizmetlerde öncü projeleri hayata geçirmeye devam ediyoruz. Kombinin yanı sıra, özellikle ısı pompası gibi yükselen iş alanlarında yeni bir stratejiyle ilerliyoruz. Hedefimiz açık ve net: Kendi rekorumuzu kırmak." Erol Kayaoğlu, 7 başlık altında gerçekleştirdiği sunumda, iş yönetimi becerilerini güçlendirme, pazardaki fırsatları keşfetme ve müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz etme gibi alanlarda gereken hazırlıkları yapmanın önemini katılımcılara aktardı. Kayaoğlu, “Önümüzdeki süreçte hedeflerinize doğru emin adımlarla ilerlerken çevrenizdeki iş fırsatlarının farkında olmayı ve artan maliyetlerinizin etkilerini en aza indirmek için stratejiler geliştirmeyi mutlaka önceliklendirin” diye konuştu.

“YENİLİKÇİ ALANLARDAKİ YATIRIMLARIMIZLA ÖNCÜLÜĞÜMÜZÜ SÜRDÜRÜYORUZ”

Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ufuk Atan, iklimlendirme ve inşaat sektöründeki 5 yıllık gelişim projeksiyonunu, önümüzdeki 3 yıl içerisindeki doğal gaz gelişimini çeşitli verilerle aktardı. Tüketici trendlerine dair detaylı bir sunum yapan Ufuk Atan, DemirDöküm'ün ticari pazarlama faaliyetleri, kampanyalar, pazarlama iletişim çalışmaları ve dijital iletişimdeki öncü çalışmalarını katılımcılarla paylaştı. Dijitalleşme ve yeni nesil yönetim yaklaşımını benimseyenlerin rekabette bir adım önde olacağını vurgulayan Atan; “Yeniliğe kapalı markalar, bugün daha önce akıllarına dahi gelmeyen rakiplerle karşı karşıya kalabiliyor. Müşteri deneyimi, yönetim yaklaşımı ve dijitalleşmeyi aynı anda benimseyen kurumlar, rakiplerinden ayrışmaya devam ediyorlar. DemirDöküm olarak iş ortaklarımız ve müşterilerimize yönelik gerçekleştirdiğimiz dönüşümle sektördeki öncülüğümüzü sürdürüyoruz” şeklinde konuştu. Ufuk Atan ayrıca DemirDöküm Akademi tarafından sunulan eğitimler, sonbahar ve kış sezonlarında gerçekleştirilecek kampanyalar ve yeni ürün lansmanlarına yönelik detayları iş ortaklarıyla paylaştı.

“HEDEF SADECE BİR ISITMA VE SOĞUTMA ÜRETİCİSİ OLMANIN ÇOK ÖTESİNDE”

Sunumunda DemirDöküm'ün son 7 aydaki performansını detaylı bir şekilde aktaran Satış Direktörü Fırat İrfanoğlu, satışa sunulan yeni ürünleri, ürün gruplarındaki başarıları ve şirketin büyüme alanlarını katılımcılarla paylaştı. Adana’nın hem ısıtma hem soğutmada DemirDöküm'ün bölgedeki itici gücü olduğunu belirten İrfanoğlu, "Amacımız, sadece bir ısıtma ve soğutma çözümleri üreticisi olmanın ötesine geçmek. Nesillerdir yenilikçi yaklaşımımız, kaliteli ürünlerimiz ve güvenilir hizmet anlayışımızla sektörde fark yaratmayı başardık. Bu yolda siz değerli iş ortaklarımızın ve çalışanlarımızın desteğiyle önemli adımlar attık. Adana’da her yıl, kıymetli emeklerinizle başarı grafiğimizi daha da yukarı taşıyoruz" dedi.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER