Abdullah Kaçar'dan Başkan Karalar'a, 'Adana gibi başkansan, Zeydan gibi başkansan ya boşalttır yada paranı tahsil et.'

Abdullah Kaçar'dan Başkan Karalar'a, 'Adana gibi başkansan, Zeydan gibi başkansan ya boşalttır yada paranı tahsil et.'

Adana Büyükşehir Belediye Meclisi Temmuz  Ayı  2.  oturumunda söz alan Adana Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Abdullah Kaçar, Başkan Karalar'ı sert sözlerle eleştirdi. Kaçar, ”İşi gücü bırakmış 7 metre büfe ile uğraşıyor” dedi. 

Adana Büyükşehir Belediye Meclisi Temmuz Ayı 2. birleşimi Adana Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkanvekili Mustafa Akgedik başkanlığında gerçekleşti. 

Gündem dışı söz alan Adana Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Abdullah Kaçar, bir önceki oturumda Başkan Karalar'ın 'Adana'da su problemi yok' dediğini hatırlatarak Karaisalı'da 5 yerleşim yerinin su problemi olduğunu söyledi. 

Kaçar,  'Dün Sayın Başkan 'Adana'da öyle çok su problemi yok' dediği gibi ama sadece Karaisalı'da 5 tane var. Keştepe'nin suyunu yaptılar Aşağı Belemedik. Ya dedikki söylerken, Karakılıç Köyü'nün su problemi var. Oraya çıkardın en az Keştepe, Gülünçlü, Karakılıç, Botaş, bunların 5 tanesi Saydere, bunları cazibe ile çözersin dedik ama ya iş bilmiyorlar ya da işlerine geliyor. En kısa yoldan nasıl günü kurtarırız onun hesabını yapıyor.' dedi. 

DİLBERLERSEKİSİ ve ŞEHİR HASTAHANESİ ÖNÜNDEKİ BÜFE 

Adana Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Abdullah Kaçar, konuşmasının devamında Başkan Karalar'ın Dilberlersekisi'nde bulunan büfe ile uğraştığını ancak Şehir Hastahanesi önündeki büfe ile ilgili aynı tavrı sergilemediğini söyledi. 

Kaçar, Başkan Karalar'a 'Zeydan gibi başkansan ya boşalttır yada paranı tahsil et' ifadeleri ile yüklendi. 
 
İşte O konuşma;

'İkincisi, bir büfe işi var. Bu devletin zabıtasını, polisini her iki aya bir veya 15 güne bir Sayın Başkan bu Dilberlersekisi'nde arkadaşımızın bir büfesi var. Burada çalışıyordu, oradan da çıkardı. İşi gücü bırakmış 7 metre büfe ile uğraşıyor. Ben buradan söylüyorum, eğer sen Adana gbi başkansan, reklamda diyor ki Adana gibi başkan. Aha buradan söylüyorum, bütün meclis üyeleri de biliyor, Şehir Hastahanesi'nin önünde bir kantin var. 900 bin liraya ihalesi yapıldı. Beyefendi ihale teminatını yaktı hanımı girdi. 600 bin liraya ihalesi yapıldı onu da yaktı. 120 bin liraya ecrimisil çıkardılar. 120 binliraya alamıyorlar halada şey yapıyor. Eğer o kadar gücün varsa, Adana gibi başkansan, Zeydan gibi başkansan ya boşalttır yada paranı tahsil et.' 


 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER