Adana BARO Yönetiminden ADEO Yönetimine “Hayırlı olsun”

Adana BARO Yönetiminden ADEO Yönetimine “Hayırlı olsun”

Adana BARO Yönetimi, Adana Eczacı Odası (ADEO)’nın Eylül ayında gerçekleştirilen 2020-2021 Genel Kurul ve seçimleri sonucu göreve yeniden seçilen Ecz. Ö. Mürsel Yalbuzdağ ve yeni yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek “Hayırlı olsun” dedi.


Adana Baro Başkan Yardımcısı Av. Miyesser Ersalan Önenli ve YK Üyesi Av. İlker Güzel ile birlikte geldiği ziyarette Ecz. Ö. Mürsel Yalbuzdağ ve Yönetim Kurulu Üyelerinin yeniden seçilmelerini eczacı açısından, Adana ve Adana Meslek Odaları açısından çok mutlu olduklarını ifade eden Başkan Av. Semih Gökayaz, açıklamasında “İçerisinden geçtiğimiz pandemi sürecinde eczacı, doktor, hemşire gibi sağlık alanında çalışanların tamamı ciddi sorumluluk üstlendi. Bir anlamda da bu hayırlı olsun ziyaretimiz aynı zamanda bir teşekkür ziyareti olarakda kabul edilebilir. Toplumun, insanın sağlığı ve hayata tutunması için önemli görevleri var. Minnettarız. Önümüzdeki çalışma dönemlerinde de kendilerine başarılar diliyoruz. Akademik Meslek Odaları birliği olarak hepimizin enerjisi yüksek. Hepimiz için başarılı geçecek güzel bir dönem olmasını diliyorum.” dedi.


EZC. YALBUZDAĞ, “İNSANLARIN EN FAZLA HUZURA, ADALETE VE MUTLULUĞA İHTİYACI VAR”

Adana Eczacı Odası (ADEO) Genel Sekreteri Ecz. Erdem Yalbuzdağ, Sayman Üye Ecz. Ezgi Elekarışmaz, Yönetim Kurulu Üyeleri Ecz. Hakan Deniz, Ecz. Esra Haköver ve Ecz. Mehlika Şahindal’ın hazır bulunduğu ziyarette Baro Başkanı Semih Gökayaz nezdinde tüm yöneticilerine teşekkür eden ADEO Başkanı Ecz. Ö. Mürsel Yalbuzdağ, pandemi sürecinde gelinen noktada insanların en fazla huzura, adalete ve mutluluğa ihtiyacı olduğunu söyledi.

SOSYAL OLAN BİR İNSAN HUMANİST OLUR

Sağlığa bakıldığında ‘Bedenen ve ruhen tam bir iyilik hali’ olarak adlandırıldığı söyleyen Başkan Ecz. Yalbuzdağ, “Sadece ülkemizde değil tüm dünya da toplumun yaşama karşı güveni kalmadı. Huzuru kalmadı. Ama bizler ülkemizin aydınlık geleceğine ve gençlerimize güveniyoruz. Hep birlikte el ele ülkemiz için çalışıp, üretmeye devam etmeliyiz. Pandemiden korunmada tek çözüm olan aşılama devam ediyor. Aşı karşıtlarını anlamış değilim. Lütfen aşı olalım. Korunma tedbirlerine uyalım. Bu pandemiden en kısa sürede kurtulalım. Yüz yüze eğitim mutlaka olmalı. Her insan mutlaka sosyal yaşamın içerisinde olmalı. Uzaktan eğitim ile insanlar yalnızlaşıyor. Bireyselleşiyor. Biz bunu istemiyoruz. Sosyal olan bir insan hümanist olur, yaşama pozitif bakar mutlu olur. Bizlere geldiğiniz, sağlık çalışanları için söylediğiniz güzel sözler de tekrar teşekkür ederiz.” diye konuştu. 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER