Adana Diş Hekimleri Odası 19. Genel Kurul ve Seçimlerini tamamladı

Adana Diş Hekimleri Odası 19. Genel Kurul ve Seçimlerini tamamladı

Adana Diş Hekimleri Odası 19. Genel Kurul ve Seçimlerini tamamladı. Başkan Dt. Fatih Güler, Güven Tazeledi

Adana Diş Hekimleri Odası 19. Dönem Olağan Genel Kurulu ve seçimleri “Mesleğime, Odama, Geleceğime Sahip Çıkıyorum” temasıyla gerçekleşti. Seçimlere tek liste ile giren Dt. Fatih Güler güven tazeledi.


DİVAN BAŞKANLIĞINI DT. METANET ÇULHAOĞLU YAPTI

Türk Diş Hekimleri Birliği (TDB) Başkan Vekili Dt. Hasan Yaman, Adana Tabip Odası Başkanı Dr. Selahattin Menteş, Adana Eczacı Odası Başkanı Ecz. Ö. Mürsel Yalbuzdağ, Adana Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Nihat Köse, Adana Baro Başkanı Av. Semih Gökayaz ve diş hekimlerinin katıldığı genel kurulun Divan Başkanlığını İyi Parti Adana Milletvekili Dt. Metanet Çulhaoğlu yaptı.


Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Adana Diş Hekimleri Odası Başkanı Dt. Fatih Güler, gündem gereği yaptığı konuşmada Başkan Dt. Güler, “Bize inanan, bize güvenen tüm meslektaşlarımıza yönetim kurulum adına çok teşekkür ederim. Yaşayan ve yön veren bir oda olma özelliğimizi koruyarak mesleğimizin ve meslektaşlarımızın gelişimine katkı koymaya devam edeceğiz. Halkımızın ağız diş sağlığını korumaya çalışırken diğer yandan yaşadığımız kent için, çevremiz için ve doğamız için de mücadelemizi sürdürmeye devam edeceğiz. ADAMOB bileşeni olarak diğer oda, baro ve meslek örgütlerinin çalışmalarını yakından takip ederek üyelerinin faydalandıkları haklardan feyz alarak çalışmalarımıza yön veriyoruz. Üyelerimizin mesleki bilgi ve becerilerini geliştirecek bilimsel toplantılar yapıyor, son teknolojilerden haberdar ediyoruz. Bu anlamda şimdiye kadar oda yönetiminde bulunarak emek veren her arkadaşıma sonsuz teşekkür ediyorum.” dedi.


YENİ YÖNETİM

Dt. Fatih Güler, Yard. Doç. Dr. Dt. Hasan Boğa, Dt. Nevin Kilecioğlu, Uz. Dt. Metin Ersoy, Dt. Mustafa Kalat, Dt. Süleyman Dilek, Uz. Dt. Oğuzhan Ünal, Dt. Yunus Emre Kocacık ve Doç. Dr. Dt. Adile Şehnaz Yılmaz önümüzdeki günlerde mazbatalarını almanın ardından kendi aralarında görev bölümü yapacak.


 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER