Adana Tabip Odası için Etkin Demokrat Hekimler Seçime Hazır

Adana Tabip Odası için Etkin Demokrat Hekimler Seçime Hazır

“Etkin Demokrat Hekimler” Adana Tabip Odası’nda bu hafta sonu yapılacak seçimlere hazır olduklarını belirttiler.  16 – 17 Nisan 2022 tarihinde yapılacak olan olağan genel kurulda yönetim, büyük kongre, onur ve denetim kurullarının yeniden belirleneceği bildirildi.


Etkin Demokrat Hekimler yaptıkları açıklamada “Biz Etkin Demokrat Hekimler olarak; İş güvencemiz, özlük haklarımız, çocuklarımız, geleceğimiz ve ülkemiz için çok ses tek yürek olarak yönetime talibiz. Mesleki sevgimiz ve dayanışmamız ile geçmişte olduğu gibi bugünde karanlığa karşı beyaz duruş sergileme kararlığındayız. İyi hekimlik yapmak, daha iyi sağlık hizmeti sunmak, sağlıkla ilgili her alandaki soruna sahip çıkmak, kamusal sağlık hizmetlerini korumak için daha etkin ve daha demokrat bir oda olarak devam etmek istiyoruz. Doğaya, insanlığın tüm değerlerine ve yaşam alanlarına saygılı, özgürlükçü, eşitlikçi, demokratik, laik, çağdaş ve barış içinde yaşayan bir ülkede iyi hekimlik yapmak için siz hekimleri 16 – 17 Nisan 2022 tarihinde yapılacak olan genel kurula katılmaya ve seçimlerde oy vermeye çağırıyoruz” dediler.


2022 - 2024 Adana Tabip Odası Etkin Demokrat Hekimler Grubu Aday Listesi


YÖNETİM KURULU ADAYLARI

Dr. Selahattin Menteş, Dr. Ahmet Suntur, Dr. Cüneyt Genç, Dr. Feyzi Kurt, Dr. Figen Doğan Güneş, Dr. Halit Çabuk, Dr. Sedat Yeniocak


BÜYÜK KONGRE ADAYLARI

Dr. Ahmet Hilal, Dr. Ali İhsan Ökten, Dr. Gürsel Özgür, Dr. Halit Atik, Dr. Mürşit Eniz Akyüz, Dr. Özden Polatöz, Dr. Resmiye Kaya Niron, Dr. Yaşar Ulutaş


ONUR KURULU ADAYLARI

Dr. Mehmet Adam, Dr. Mehmet Reyhan, Dr. Mithat Turan Teper, Dr. Selim Eryürek, Dr. Yusuf Karataş,


DENETİM KURULU ADAYLARI

Dr. Ayla Erol, Dr. Nalan Kükürt, Dr. Yılmaz Kor


 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER