Adana'da 5 Ocak Günü Saat 09.00'dan Etkinlik Bitimine Kadar bazı Cadde Ve Sokaklar trafiğe kapatılacak

Adana'da 5 Ocak  Günü Saat 09.00'dan Etkinlik Bitimine Kadar bazı Cadde Ve Sokaklar trafiğe kapatılacak

Adana’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yılı kutlamaları kapsamında bazı sokak ve caddelerin etkinlikler kapsamında trafiğe kapatılacağı duyuruldu. 

Adana'da 5 Ocak  Günü Saat 09.00'dan Etkinlik Bitimine Kadar bazı Cadde Ve Sokaklar trafiğe kapatılacak. Bu kapsamda, 

5 Ocak 2022 Çarşamba günü Büyüksaat’ten başlayıp, Ali Münif Caddesi, Seyhan Caddesi, Cevat Yurdakul Caddesi, Fuzuli Caddesi’ni takiben Taşköprü’de bitecek olan bayrak yürüyüşü ile İstasyon Meydanı’nda yapılacak olan kutlama töreninde;

Valilik kavşağından İstasyon meydanına, Mustafa Kemal Paşa Bulvarı; Mustafa Sarı kavşağından Atatürk Caddesi Sular kavşağı istikametine,

 

Zilli Dede kavşağından Gazipaşa Bulvarı Kasım Gülek kavşağı istikametine,

 

ASKİ kavşağından Fuzuli Caddesi istikametine,

 

Ziyapaşa Bulvarı Ramazanoğlu Caddesi kavşağı ile Valilik kavşağından İstasyon Meydanı istikametine,

 

Atatürk Caddesi Ramazanoğlu Caddesi kavşağından (Pandora kavşağı) Sular Kavşağı istikametine,

 

Gazipaşa Caddesi Vali Yolu kavşağından Kasım Gülek kavşağı istikametine,

 

Ordu Caddesi Toros Caddesi kavşağından Cevat Yurdakul Caddesi istikametine giden trafik akımları kapatılacaktır.

 

Turhan Cemal Beriker Bulvarı Müze kavşağına Optimum kavşağından gelen trafik akımları Sabancı Merkez Camii önünden kapatılarak Mersin istikametine D-400 tünele zorunlu istikamet verilecektir.

 

Turhan Cemal Beriker Bulvarı Mersin’den gelen akımlar Seyhan Belediyesi önünden D-400 tünele Ceyhan istikametine zorunlu yön verilecektir.

 

Turhan Cemal Beriker Bulvarı Türkkuşu kavşağından Müze Kavşağı istikametine akımlar kapatılıp  Atatürk Caddesi üzerine akımlar verilecektir.

 

Seyhan Caddesi’ne gelen trafik akımlarının kapatılması için 5 Ocak Meydanı’ndan gelen akımı, Abidin Paşa Caddesi ile Kızılay Caddesi girişinden sola Cemal Gürsel Caddesi’ne zorunlu istikamet verilecektir.

 

 Seyhan Caddesi’ne Güney Kuşak Bulvarı’ndan gelen akımlar Güney Kuşak Bulvarı Manisalı Ali Bey kavşağından ve Ulus ışıklı kavşaktan Eski Vilayet istikametine trafik akımları kapatılarak Güney Kuşak Bulvarı istikametine verilecektir.

 

Ayrıca Cevat Yurdakul, Fuzuli ve Seyhan Caddelerine çıkan tüm ara sokaklar ve caddeler, cadde başlarından akıma kapatılacaktır.

 

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER