AGD İstanbul’dan Çalışkan’a Ziyaret

AGD İstanbul’dan Çalışkan’a Ziyaret

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) İstanbul İl Başkanı Mehmet Yaroğlu ve beraberindeki heyet ASKON Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan’ı ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyarete İl Başkanı Yaroğlu’nun yanı sıra başkanlık divanı üyeleri ve AGD Adana İl Başkanı Enes Beyaz’da katıldı. Görüşmede, Anadolu Gençlik Derneği ve ASKON’un faaliyetleri hakkında bilgiler verildi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Çalışkan, “Tıpkı Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği’miz gibi Anadolu Gençlik Derneği de merhum Necmettin Erbakan Hocamızın bizlere emanet ettiği kurumlar arasındadır.

Bizler ASKON çatısı altında iş adamlarımızla birlikte; ülkemizin rekabet gücünü arttırmak, haksızlıkların giderilmesi için mücadele vermek ve iktisadi hayatın ‘ahlaki’ temelde şekillenmesine katkıda bulunmak için çalışmalarımızı ara vermeden sürdürüyoruz.

İki kurumunda temellerini incelediğimizde ‘ahlak’ ilkesinin ön planda olduğunu hep birlikte görmekteyiz. Başkanımız nezdinde tüm Anadolu Gençlik teşkilatı mensuplarına bir kez daha yarım asırlık gençlik çalışmalarına ‘Önce Ahlak ve Maneviyat’ ilkesi doğrultusunda ilk günkü heyecanla devam ettikleri için teşekkür ediyorum.” dedi.

AGD İstanbul İl Başkanı Mehmet Yaroğlu, görüşleri için Başkan Çalışkan’a teşekkür ederek, “AGD İstanbul Şubesi olarak bizler; şartlara boyun eğmeyip ilmi, ahlakı, fikri ve hareketi önceleyen bu kutlu mücadeleyi, sorumlu olduğumuz her mecrada sürdürüyoruz. Çağın mikroplarına karşı çağın ilaçlarını üretmenin derdindeyiz, üzerimize düşen büyük yükün farkındayız ve sorumluluğumuzu takatimiz yettiğince yerine getirmenin gayretindeyiz.

Nazik kabulleriniz ve hoş sohbetiniz için sizlere bir kez daha teşekkür ediyorum.” dedi.

Görüşme sonunda AGD heyeti misafirperverliklerinden dolayı Başkan Çalışkan’a teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.


 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER