AK Parti Adana İl Başkanı Ozan Gülaçtı “Filistin Halkı Dayanışma Platformu” nu ziyaret etti

AK Parti Adana İl Başkanı Ozan Gülaçtı “Filistin Halkı Dayanışma Platformu” nu ziyaret etti

İstasyon Meydanında kurulan “Filistin Halkı Dayanışma Platformu” ilgi büyük

AK Parti Adana İl Başkanı Ozan Gülaçtı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Ak Parti ilçe başkanlarıyla birlikte, İstasyon Meydanında kurulan “Filistin Halkı Dayanışma Platform” nu ziyaret ederek destek verdi. 

Başkan Gülaçtı; “Dünya susarken, İslam ülkeleri susarken liderimiz her zaman mazlumlardan yana olmuştur, Türkiye gibi duruşları olan tek bir ülke yok” dedi.

Başkan Gülaçtı konuşmasında; “Sizi takip ediyorum gerçekten iyi şeyler yapıyorsunuz, sivil toplum kuruluşları, sendikalar, dernekler, bu işlerde öncülük etmesi bizleri memnun ediyor. Toplumumuzun duyarlılığını ön plana çıkartmış oluyoruz, liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'ın izinde gerçekten tüm dünya mazlumlarına sahip çıkan bir yapıya sahibiz. Türkiye gibi bu duruşu sergileyen bir ülke yok. Maalesef Müslüman ülkeleri yani bir şey söylemiyor. Net keskin belirli söylemleri yapabilen başka bir lider yok.

Liderimizin bu eyleminden sonra da görülüyor ki, seyir de değişmeye başladı. Artık geri adımlar atılmaya başlandı. Hatta dünyadaki duyarlılığa da bir nebze olsun sebep oldu.Tüm dünyada artık bu konuda bu işgalin yaptığı zulmün, soykırımın karşısında. Burada sadece bir gruba silahlı bir örgüte savaş ilan etmiş değil.
Çocuk, genç, yaşlı demeden, sivil demeden herkesle karşı bir savaş ilan ediyor. Bu durum bizi  üzüyor. Gerçekten içimiz kan ağlıyor. O çocukların halini gördükçe bu uykularımız kaçıyor. Allah'ın izniyle inşallah en kısa sürede bu iş bitecek. Ülkemizin güçlü lideri var. Liderimizin temaslarının farkındayız, kısa sürede bu savaşa bir dur diyeceğine inanıyorum. Sizlerin de burada yaptığı güzel bir eylem. Teşekkür ediyorum. Güzel bir oluşum. Bizler de AK Parti teşkilatları olarak burada beraberiz. Ak Parti olarak elbette bağışlarımızı yapacağız, bunun sizin aracılığınızla olması ayrıca takdir edilecek bir durum' dedi.
 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER