AK Parti Adana Milletvekili Adayı Faruk Aytek, arı gibi çalışıyor

AK Parti Adana Milletvekili Adayı Faruk Aytek, arı gibi çalışıyor

AK Parti Adana Milletvekili Adayı Faruk Aytek, 14 Mayıs seçimlerinin diğer seçimlere benzemediğini, halkın adamı Recep Tayyip Erdoğan'a her zamankinden daha fazla güç ve destek verilmesi gerektiğini söyledi.

AK Parti Adana Milletvekili Adayı Faruk Aytek, Yüreğir'in kanaat önderlerinden, AK Parti Adana Milletvekili aday adayı İrfan Sancaklı'nın düzenlediği toplantıya katıldı. 

Yoğun katılımın olduğu toplantıda konuşan Sancaklı, Adana'nın her kesiminden Programa katılım sağlayanlara teşekkür etti. 

DÜŞMAN OKLARINI TAKİP EDİN

Sancaklı, '“AK Parti birileri gibi masa başında kurduğu bir parti değil. Bu partiyi Millet kurdu. AK Parti milletin partisidir. Cumhurbaşkanı Erdoğan, milletin adamıdır. Düşman oklarını takip edin. Hepsi Cumhurbaşkanımızı gösteriyor. Neden? Çünkü Cumhurbaşkanı Erdoğan yedi düvelin ne dediğine bakmadı, Ayasofya'yı yeniden camii olarak hizmet vermesini sağladı. Bu toplantıya katılan tüm dostlarımızdan istirhamımız bu pazar sandık başına gittiğinizde bir kez daha Cumhurbaşkanımız Erdoğan'a destek vermeleridir. Ve tabi ki AK Parti'ye de bir oy vererek Faruk Aytek kardeşimizi inşaallah TBMM'ye göndereceğiz. Faruk Aytek, her bir hemşehrimizin kolayca ulaşabileceği içimizden biridir' dedi. 

AK Parti Adana Milletvekili Adayı Faruk Aytek'te yoğun katılım gösteren misafirlere teşekkür etti.  Aytek, "Geriye dönüp bakıldığında 21 yıllık AK Parti iktidarında yapılan çok şey sayabiliriz. Cumhurbaşkanımızın ülkemize yaptıklarını günlerce anlatsak bitiremeyiz. Halkımız yapılanları elbette çok iyi biliyor.' dedi. 

DÜNYA LİDERİ ERDOĞAN HEDEFTE!

Dünya'da nerede bir problem varsa, nerde bir mazlum zulüm görüyorsa Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın buna kayıtsız kalmadığını söyleyen Aytek, 'Cumhurbaşkanımız emir alan değil, inisiyatif alan, dünya politikalarına yön veren bir lider. Azerbaycan, Libya, Irak, Suriye, Somali'de seyirci değil, aksine buralarda aldığı kararlarla tarihin akışını değiştiren bir Türkiye ve onun lideri Erdoğan var. İşte bu nedenle Cumhurbaşkanımız içeride ve dışarıda bir çok operasyona maruz kaldı.

AK Parti kapatma davası, e-muhtıra, gezi olayları, 17/25 darbe girişimi ve son olarak 15 Temmuz FETÖ darbe girişimi Cumhurbaşkanımıza ve Türkiye'ye karşı yapılan operasyonlardır. Başarmadılar başaramayacaklar. Bu operasyonların hepsinin hedefinde Cumhurbaşkanımız ve onun belli bir noktaya getirdiği ekonomimiz oldu. Millet oldu.' dedi.

14 MAYIS'TA TARİH YAZACAĞIZ
'İşte bu nedenle 14 Mayıs seçimleri diğer seçimlere benzemiyor, halkın adamı Recep Tayyip Erdoğan'a her zamankinden daha fazla güç ve destek vermemiz gerekiyor. Bu toplantıya gösterdiğiniz teveccühte ortaya koyuyor ki 14 Mayıs'ta inşaallah sandıkları patlatacağız.' diyen AK Parti Adana Milletvekili Adayı Faruk Aytek, 'İnanıyorum ki burada bulunan ve pek çoğunu tanıdığım çok değerli büyüklerimin, kardeşlerimin vereceği destekle Türkiye Yüzyılı'nda Adana'nın farkı ortaya koymuş olacağız. Her birinize katılımınızdan dolayı ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum. Allah sizlerden razı olsun. Bir ve beraberlik içinde, bu kutlu yürüyüşte sizlerle birlikte olduğum için Rabbime hamd ediyorum. Her kesimden istişare ettiğimiz değerli hemşehrilerimizden aldığım izlenim bu kutlu davanın her gönüle bir noktada temas ettiği ve etki bıraktığı yönünde. Adamamızın 14 Mayıs'ta tarih yazacağına ve sandıkları patlatacağına olan inancım tamdır. Türkiye Yüzyılı'na Cumhurbaşkanımız Erdoğan'la damga vuracağız inşaallah' dedi.  

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER