AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Yüreğir'de o siyasetçinin ipliğini pazara çıkardı

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Yüreğir'de o siyasetçinin ipliğini pazara çıkardı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Adana'nın merkez Yüreğir ilçesi Karacaoğlan Mahallesi’nde düzenlenen mitinge katıldı. Çelik, 'Kazanırsam Cumhur İttifakı'na katılacağım' diyen siyasetçinin yalanını deşifre etti

Burada yaptığı konuşmada Çelik, bu mahallenin 14 Mayıs'ta ve 28 Mayıs'ta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ve Cumhur İttifakı'na çok güçlü destek verdiğini söyledi.

Yeni bir döneme girildiğini ve yeni bir sayfayı açtıklarını aktaran Çelik, "Cumhurbaşkanı'mız önümüzdeki dönemi 'Türkiye Yüzyılı' olarak ilan etti. 'Türkiye Yüzyılı' olarak ilan edilmesi demek, Türkiye'nin her alanda çok daha ileri ufuklara, çok daha yüksek standartlara kavuşması demek. Tabii ki bu aynı zamanda 'Adana'nın Yüzyılı' ve 'Yüreğir'in Yüzyılı' anlamına geliyor. Şimdi inşallah büyükşehirde Fatih Kocaispir kardeşimize destek vererek, Yüreğir'de de Halil Nacar kardeşimizi Yüreğir Belediye Başkanı seçerek Türkiye Yüzyılı'na imza atacağımız yerel yönetimlerde bu dönemi başlatacağız." değerlendirmesinde bulundu.

Cumhur İttifakı'nın Yüreğir Belediye Başkan adayı Halil Nacar'ın, şefkatli bir belediyecilikle bütün Yüreğir'i kuşatacak birçok projesi olduğunu belirten Çelik, şunları kaydetti:

"Kadınlarımız, büyüklerimiz, gençlerimiz, önümüzdeki dönem için bu projelerin her biri vatandaşımızın hayatını kolaylaştıracak. Vatandaşımızın daha iyi, arzu ettiği bir Yüreğir'de yaşamasını sağlayacak. Bazıları çıkıp, 'Ben başka partideyim ama benim gönlüm Recep Tayyip Erdoğan'dan yana. Ben o sebeple yarın bir gün seçimi kazanırsam Cumhur İttifakı'na katılacağım. Recep Tayyip Erdoğan'ın yanına geçeceğim.' diyor. Bu tabii yalan siyasetidir. Recep Tayyip Erdoğan'ın, Cumhur İttifakı'nın yanında olan Yüreğir'deki adayımız Halil Nacar'dır. Onun dışında hiçbir kimsenin bizim seçmenimize, vatandaşlarımıza, hemşehrilerimize dönük bu hitaplarının bir geçerliliği yoktur."


 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER