Avcı: Fetö en zalim, en sinsi terör örgütüdür!

Avcı: Fetö en zalim, en sinsi terör örgütüdür!

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü münasebetiyle bir mesaj yayımladı. 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü münasebetiyle yayımladığı mesajda, FETÖ’nün tarihin en büyük ihanet örgütü olduğunu söyledi. 

“ALÇAKLARA NEFRETİMİZ BİTMEYECEK”

Başkan Bünyamin Avcı “15 Temmuz ihanetinin yıl dönümündeyiz; Devletimize başkaldıran, insanlarımızı katleden zalimlere, hainlere öfkemiz dinmedi, dinmeyecek. Türkiye’ye pusu kuran, milletimizi sırtından hançerleyen alçaklara nefretimiz bitmedi, bitmeyecek. ‘Devlet yaşasın’ diye canlarını ortaya koyan yiğitleri unutmadık, asla unutmayacağız.” dedi.

“EN ZALİM, EN SİNSİ TERÖR ÖRGÜTÜ”

Avcı devamla şunları ifade etti:

“Fetullahçı Terör Örgütü, Türk milletinin milli ve manevi değerlerini istismar ederek, Türk milletinin evlatlarını çalarak, Türk milletinin parasına, sermayesine çöreklenerek, Türk devletinin imkân ve gücünü kullanarak Türk milletine ihanet etmiş en hain, en zalim, en sinsi terör örgütüdür.” ifadesini kullandı.
 

“TÜRKİYE’NİN MÜCADELESİ HAKLI VE MEŞRUDUR”

Bünyamin Avcı, şunları söyledi:

“FETÖ yer yüzünden tamamen silinip yok edilene kadar mücadeleye devam edilmelidir. 

Türkiye Cumhuriyeti’nin Fetö, Pkk ve türevi tüm terör örgütleriyle mücadelesi haklıdır, meşrudur, nefsi müdafaadır. Bunun aksini savunmak, terör örgütlerini masum gösterme çabaları, terör örgütleriyle doğrudan veya dolaylı ittifak kurmak Türk milletine ihanettir.” 

“MİLLETİMİZ, OYUNLARI BOZMAYA MUKTEDİR”

Avcı “Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin ifadeleriyle ‘15 Temmuz FETÖ kalkışması, asırlardır süren saldırı ve habis senaryoların en vahşi, en acımasız türüdür. Türk milleti işgali engellemiştir.’ Milli şuuruyla, aklıyla, imanıyla, cesaretiyle Fetullahçı Terör Örgütüne diz çöktüren aziz milletimiz, her zaman küresel emperyalizmin oyun ve tuzaklarını bozmaya muktedirdir. Türk milleti hiçbir ihanete geçit vermedi, vermez; hainleri asla affetmez.” dedi.

“PENSİLVANYA PAPAZINI VE ÇETESİNİ LANETLİYORUM”

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı mesajını şöyle tamamladı:

“Bu duygu ve düşüncelerle, Fetö terör örgütünü, Pensilvanya papazı ve çetesini, terör örgütünü yöneten haçlı siyonist tüm terör devletlerini şiddetle, nefretle lanetliyor; canları pahasına ‘Türkiye geçilmez’ diyen, ‘Türkiye’yi geçilmez kılan’ tüm şehitlerimizi rahmetle, minnetle anıyorum; ruhları şad olsun.”.


 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER