Başkan Ozan Gülaçtı; "Alın teri ve emek en yüce değerdir"

Başkan Ozan Gülaçtı;  "Alın teri ve emek en yüce değerdir"

AK Parti Adana İl Başkanı Ozan Gülaçtı; 'Ülkemizin kalkınmasına ve büyümesine emekleriyle, alın terleriyle katkıda bulunan tüm işçi ve emekçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü tebrik ediyorum.'

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla mesaj yayımlayan AK Parti Adana İl Başkanı Ozan Gülaçtı, alın teri ve emeğin en yüce değer olduğunu söyledi.

Dünyanın her yerinde, 1 Mayıs'ın, işçi ve emekçiler tarafından, birlik, dayanışma günü olarak kutlandığını belirten Başkan Gülaçtı, mesajında şunlara yer verdi:

"1 Mayıs; alın terinin ve emeğin günüdür. Üretimin her aşamasında; tarladan fabrikaya, atölyeden inşaata ve daha pek çok sektörde büyük bir özveri ve fedakarlıkla çalışan işçi ve emekçilerimiz, ülkemizin büyümesine ve kalkınmasına büyük katkılar sunuyor. Hiç kuşkusuz işçilerimizin ve emekçilerimizin döktüğü alın teri, verdiği emek, üretime sağladıkları katkı, geleceğe güvenle bakmamıza neden olmakta, yarınlarımıza ışık olmaktadır.

Bizler için alın teri ve emek en yüce değerdir. Çünkü bizler insana değer veren, emeğe saygı duyan ve alın terini kutsal gören bir anlayışa sahibiz. AK Parti hükümetleri olarak, işçi ve emekçi kardeşlerimizin sadece yılın belli bir gününde değil, her zaman yanlarında olduk ve olmaya da devam edeceğiz.

Ülkemizin kalkınması için var gücüyle çalışan, güçlü Türkiye'nin mimarlarından işçi ve emekçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü tebrik ediyor, aileleriyle birlikte sağlıklı ve mutlu bir yaşam diliyorum.”

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER