Emniyet Müdürü Gün'den Başkan Kabaklı'ya nezaket ziyareti

Emniyet Müdürü Gün'den Başkan Kabaklı'ya nezaket ziyareti

İskenderun İlçe Emniyet Müdür yardımcısı olarak görev yapan Hasan Gün, Arsuz İlçe Emniyet Müdürü olarak atandı.


Gün, göreve başlamasının ardından 15 Temmuz Şehit, Gazi Doğu ve Güneydoğu Terör Mağdurları Federasyonu Hatay Bölge Başkanı Ramazan Kabaklı'yı federasyon binasında ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

15 Temmuz Şehit, Gazi Doğu ve Güneydoğu Terör Mağdurları Federasyonu Hatay Bölge Başkanı Ramazan Kabaklı, Emniyet Müdürü Hasan Gün'e Federasyonun bölgede yaptığı çalışmaları hakkında brifing verdi ve dernek üyelerinin haricinde kendilerine ulaşan yardıma ihtiyacı olan vatandaşların da dertlerini dinleyerek ellerinden gelen yardımı yaptıklarını ifade etti. 

Bölge Başkanı Kabaklı, Arsuz İlçe Emniyet Müdürü Hasan Gün'ün ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Başkan Kabaklı, "Emniyet Müdürümüzün daha önceki görev yeri olan İskenderun'da başarılı işlere imza attığını tüm Arsuz olarak yaşadık gördük. Bizler de Federasyonumuz ve Konfederasyonumuz olarak tüm yönetim kadememizle birlikte İlçe Emniyet Müdürümüzün yanında olacağız" dedi.

Arsuz İlçe Emniyet Müdürü Hasan Gün de her zaman Arsuz halkının güvenliği ve rahatı için görevlerinin başında olduklarını vurguladı. Müdür Gün sözlerine şöyle devam etti, ''Emniyet Müdürlüğü olarak görevimiz vatandaşlarımızın huzur ve güvenliğini sağlamaktır.  Güvenlik kavramı insanlık tarihi kadar eski bir kavramdır. Huzur ve güvenliğin olmadığı yerde devletin saygınlığından bahsetmek mümkün değildir. Halkın huzur ve güvenliğinin sağlanması konusunda Emniyet Teşkilatı'nın ağır ve önemli rolü vardır.  Emniyet teşkilatı olarak halkımıza hizmet etmek için gece gündüz demeden görevimizin başındayız.  Her zaman kapılarımız vatandaşlarımıza açıktır. Vatandaşlarımıza sonuna kadar yardımcı olmak için Arsuz halkımızın yanındayız. İlçemizin huzur ve güvenliği için gece gündüz özveriyle çalışacağız" şeklinde konuştu 

Ziyaretin sonunda 15 Temmuz Şehit, Gazi Doğu ve Güneydoğu Terör Mağdurları Federasyonu Hatay Bölge Başkanı Ramazan Kabaklı, Emniyet Müdürü Hasan Gün'e plaket takdim etti.


 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER