İşçi İle İşveren Temsilcileri Arasında Protokol İmzalandı

İşçi İle İşveren Temsilcileri Arasında Protokol İmzalandı

Vali Süleyman Elban'ın katılımıyla mevsimlik tarım işçilerinin günlük yevmiyeleri ile ilgili işçi ve işveren temsilcileri arasında protokol imzalandı.

Çukurova Tarım Aracıları(Elçileri) Derneği Başkanı Mehmet Celal Şenateş, Akdeniz İhracatçı Birlikleri Koordinatör Başkanı Necdat Sin, Ceyhan Tarım Elçileri ve İşçileri Derneği Başkanı Gülçin Halter, Adana Çiftçiler Birliği Derneği Başkanı Mutlu Doğru, Güvencesiz İşçiler Derneği Başkanı Abdulselam Kutlu, Yüreğir Ziraat Odası Başkanı Mehmet Akın Doğan, Dörtyol Mevsimlik Tarım İşçileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Şehmus Aksoy, Adana Turunçgil Üreticileri Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Burak Karabucak, Erzin Mevsimlik İşçiler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Eyüp Tat ve Tarsus Paketleme ve Tarım İşçileri Derneği Başkanı Cumali Erbay işçi ve işveren temsilcileri adına protokolü imzaladı.

Gerçekleştirilen protokol töreninin ardından kısa bir açıklamada bulunan Vali Elban, protokolün hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür ederek imzalanan protokolün hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu. Vali Elban, vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını temin etmek ve onları hiçbir koşulda mağdur etmemek için tüm kurumlarla iş birliği içinde çalışmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER