JFMO Adana Şube, genel kurul sonrası görev bölümü yaptı

JFMO Adana Şube, genel kurul sonrası görev bölümü yaptı

Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) Jeofizik Mühendisleri Odası (JFMO) Adana Şube Başkanı Emin Pişkin ve yönetim kurulu güven tazeledi. Geçtiğimiz hafta yapılan genel kurul sonrası 13. Dönem Yönetim Kurulu’na seçilen Jeofizik Mühendisleri Odası Adana Şubesi’nde görev dağılımı yapıldı. 

İkinci döneme başlayan Emin Pişkin başkanlığındaki yönetimde 2. Başkan Metin Kızıltan olurken Saymanlığa Mustafa Uzan, Yazmanlığa ise Eda Mübarek getirildi. Yönetim Kurulu üyeleri de Necmettin Gül, İbrahim Şimşek ve Serdar Kökçü’den oluştu.

Görev bölümü sonrası açıklama yapan Başkan Emin Pişkin, “Mesleğimiz ve kamu yararı için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

10 yılı aşkın bir süredir görev almaktan gurur duyduğu yönetim kuruluna ve kıymetli üyelerine, ikinci kez başkanlık görevine layık gördükleri için teşekkür eden Başkan Pişkin, “Birbirinden kıymetli abilerim ve arkadaşlarımla, tecrübe ve dinamizmi bir araya getirdiğimiz 13. Dönem Yönetim kurulu olarak mesleğimiz ve kamu yararına var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.


 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER