MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, ev ziyaretlerine devam ediyor

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, ev ziyaretlerine devam ediyor

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, ev ziyaretleri kapsamında Sarıçam'da misafir olduğu vatandaşlara MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin selamlarını iletti, sorunlarını dinledi, önemli mesajlar verdi. 

"Coğrafyamızın en sıkıntılı olduğu bu dönemde Haçlı kiniyle üzerimize gelinirken 'Önce ülkem ve milletim ' diyerek, hepimiz omuz omuza vermeli, devletimize destek olmalı, kardeşliğimizi güçlendirmeliyiz. Aksi halde sahip olduğumuz büyük nimeti kaybedebiliriz." 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, "Coğrafyamızın en sıkıntılı olduğu bu dönemde Haçlı kiniyle üzerimize gelinirken 'Önce ülkem ve milletim ' diyerek, hepimiz omuz omuza vermeliyiz, kardeşliğimizi güçlendirmeliyiz. Aksi halde sahip olduğumuz büyük nimeti kaybedebiliriz." dedi. 

Avcı ev ziyaretlerine devam ediyor 

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, Yüreğir’den sonra merkez ilçe Sarıçam’da da ev ziyaretlerine devam etti. Avcı, MHP Sarıçam İlçe Başkanı Mustafa Kızılelma’yla birlikte Şahintepesi Mahallesi sakinlerinden Ali Rıza Doğru ve komşularına misafir oldu. Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin selamlarını ileten Avcı, hâl ve hatırlarını sorduğu vatandaşlarla sohbet etti. 

"Vazgeçilmez ortak değerlerimiz var"

Başkan Bünyamin Avcı, ülke ve millet olarak gündelik hayatta karşımıza çıkan her sorunun mutlaka çözüleceğini söyledi. Avcı devamla "Hiçbir sıkıntı kalıcı değildir, çözümsüz sorun yoktur; yeter ki birliğimizi bozmayalım. Bizi bir arada tutan vazgeçilmez ortak değerlerimiz var. Aynı kıbleye yönelen, her karışı şehit kanıyla sulanmış mübarek vatanımızda ay yıldızlı bayrak altında, güven içinde, kardeşçe yaşıyoruz. Bu büyük nimetin kıymetini bilmemiz lazım." ifadesini kullandı. 

"Türkiye'nin hızını kesmeye çalışıyorlar"

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı "Türkiye'nin güçlenmesinden korkan düşmanlarımız içeriden ihanet odaklarını, siyasi fitneleri, dışarıdan ise terör örgütlerini ve Yunanistan gibi piyonları kullanarak Türkiye'yi meşgul etmeye, hızını kesmeye çalışıyorlar. Coğrafyamızın en sıkıntılı olduğu bu dönemde Haçlı kiniyle üzerimize gelinirken 'Önce ülkem ve milletim ' diyerek, hepimiz omuz omuza vermeli, devletimize destek olmalı, kardeşliğimizi güçlendirmeliyiz. Aksi halde sahip olduğumuz büyük nimeti kaybedebiliriz." dedi. 


 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER