MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı: “Ormanları yakan, canlara kıyan zalimdir, haindir”

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı: “Ormanları yakan, canlara kıyan zalimdir, haindir”

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, kalabalık bir heyetle Kozan’daki yangın bölgelerinde ziyaretlerde bulundu, mücadele çalışmalarını yerinde gördü.  Avcı, “Ortak acılarımızı her zaman olduğu gibi yine paylaşarak, yardımlaşarak dindireceğiz. Devletimiz tüm imkânlarıyla gereken müdahaleleri yapıyor. Hiç kimse aç ve açıkta kalmayacak.” dedi


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, “Ortak acılarımızı her zaman olduğu gibi yine paylaşarak, yardımlaşarak dindireceğiz. Devletimiz tüm imkânlarıyla gereken müdahaleleri yapıyor. Hiç kimse aç ve açıkta kalmayacak.” dedi.

BAŞKAN BÜNYAMİN AVCI YANGIN BÖLGESİNDE…

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, Adana’nın kozan ilçesinde orman yangınlarının meydana geldiği bölgeleri ziyaret ederek, mücadele çalışmalarını yerinde gördü. Başkan Bünyamin Avcı, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Adana Milletvekili Jülide Sarıeroğlu, Ak Parti İl Başkanı Mehmet Ay ve Ak Parti Adana Milletvekili Ahmet Zenbilci’nin de aynı bölgede yaptığı incelemelerde yapılan çalışmalar ve son durum hakkında bilgi edinilirken, vatandaşların acıları paylaşıldı.

AVCI, KALABALIK BİR HEYETLE GİTTİ

Bünyamin Avcı’nın Kozan’da yangın bölgelerindeki inceleme gezilerine MHP Adana İl Başkan Yardımcıları Şevki Kaya, Sayım Azmaz, Mahir Şafak, Veysel Kokaçya, İl Sekreteri Ahmet Kurtgöz, İl Sekreter Yardımcısı Mahmut Çakıcı, Kozan İlçe Başkanı Nihat Atlı eşlik etti. 

Avcı, Türkiye’nin son günlerde sel facialarından sonra orman yangınlarıyla da mücadele ettiğini, yangınların son iki günde 21 ilimizde 42 ayrı yerde başlamış olmasının ise  akıllara sabotaj ihtimalini getirdiğini belirtti. 

“UMUTLA BEKLEYEN HAİNLER SEVİNMESİN”

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, “Can kaybına ve maddi zararlara yol açan bu felaketler hepimizin ortak acısıdır. Ormanları yakan, canlara kıyan zalimdir, haindir. Milli iradeden umudunu kesmiş, ‘Büyük depremler, büyük yangınlar olması lazım’ diyen, bunun için umutla bekleyen hainler sevinmesin; aziz milletimiz tüm zorlukları yenecektir. Ortak acılarımızı her zaman olduğu gibi yine paylaşarak, yardımlaşarak dindireceğiz. Devletimiz tüm imkânlarıyla gereken müdahaleleri yapıyor. Hiç kimse aç ve açıkta kalmayacak. Allah devletimize, milletimize zeval vermesin. Tüm hemşehrilerimize geçmiş olsun, rabbimiz beterinden korusun.” dedi.


 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER