MHP Adana İl Başkanı Kanlı; “Asla kaybedenimiz olmayacak!”

MHP Adana İl Başkanı Kanlı; “Asla kaybedenimiz olmayacak!”

MHP Adana 14. Olağan İl Kongresi 9 Eylül 2023 tarihinde cumartesi günü Sarıçam Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Mevcut İl Başkanı Yusuf Kanlı’nın aday olduğu kongrede tek liste çıkarılması bekleniyor.


Yusuf Kanlı:

Milliyetçi Hareket’in her kongresi bir şölen havasında yapılıyor. İl kongremizi de yine şölen havasında, birlik ve beraberlik içinde gerçekleştireceğiz. Kongremiz hayırlı olsun, hayırlara vesile olsun inşallah. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi’nin ifade ettikleri gibi, ‘Kongrelerimizde kaybeden yoktur, bilakis kazanan Milliyetçi-Ülkücü Hareket’tir’ düsturundan hareketle, asla kaybedenimiz olmayacak, kazanan Milliyetçi-Ülkücü Hareket olacaktır.


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana 14. Olağan İl Kongresi 9 Eylül 2023 tarihinde cumartesi günü Sarıçam Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Mevcut İl Başkanı Yusuf Kanlı’nın aday olduğu kongrede tek liste çıkarılması bekleniyor.

Sarıçam Belediyesi Kültür Merkezi’nde saat 10’da…

Adana’da ilçe kongrelerini geçen ay tamamlayan MHP, 14. Olağan İl Kongresinin heyecanını yaşıyor. “Cumhuriyet’in Yeni Yüzyılı, Türk ve Türkiye Yüzyılı” temasıyla 9 Eylül 2023 tarihinde cumartesi günü Sarıçam Belediyesi Kültür Merkezi’nde düzenlenecek olan kongre saat 10.00’da başlayacak. 

Tüm üyeler ve vatandaşlar davetli…

Üyelerin yanı sıra tüm vatandaşların da davetli olduğu MHP Adana 14. Olağan İl Kongresi için tüm hazırlıklar tamamlandı; teşkilatlarda ve parti tabanında heyecan ise dorukta. Danışma, istişare etme yöntemiyle ve teşkilat disiplini içinde tek listelerle gerçekleştirilerek yeni yönetimlerin belirlendiği ilçe kongrelerinin ardından, il kongresinde de aynı usulün izlenmesi bekleniyor. 

“Kongremizi birlik ve beraberlik içinde gerçekleştireceğiz”

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, yaptığı açıklamada “Milliyetçi Hareket’in her kongresi bir şölen havasında yapılıyor. İl kongremizi de yine şölen havasında, birlik ve beraberlik içinde gerçekleştireceğiz. Kongremiz hayırlı olsun, hayırlara vesile olsun inşallah. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi’nin ifade ettikleri gibi, ‘Kongrelerimizde kaybeden yoktur, bilakis kazanan Milliyetçi-Ülkücü Hareket’tir’ düsturundan hareketle, asla kaybedenimiz olmayacak, kazanan Milliyetçi-Ülkücü Hareket olacaktır.” dedi.

Hedefte yerel seçimler var

MHP Adana’da kongrelerin tamamlanmasının ardından yerel seçimlere ağırlık verecek. MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, “Başta Adana Büyükşehir Belediyesi olmak üzere tüm belediyeleri kazanmayı hedefliyoruz.” mesajı vermişti. Başkan Kanlı “Adana’da tüm köklü sorunları çözmek istiyoruz. Tek bir vatandaşımızı dahi dışlamayan, ayrımcı değil kucaklayıcı; dahası can dostlarımız sokak hayvanlarına, her canlıya da merhameti esas bilen bir anlayışla hizmet etmek istiyoruz. Kıymetli vatandaşlarımız bize bu yetkiyi verirse, Allah nasip ederse bunları yapacağız.” açıklamasında bulundu.


 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER