MHP Adana’da İl Divan Kurulu açıklandı

MHP Adana’da İl Divan Kurulu açıklandı

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, geçen hafta yapılan 14. Olağan İl Kongresi’nde seçilen ve 64 kişiden oluşan Yönetim Kurulu ile ilk toplantıyı gerçekleştirdi.


MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, yönetimde görev alan tüm çalışma arkadaşlarına teşekkür edip, başarı dileklerini paylaşırken, yeni dönemin hayırlı, uğurlu olması temennisinde bulundu. Başkan Kanlı “Davamıza, Adana’mıza hizmet noktasında sorumluluğumuz büyük. Bizlere güvenen Bilge Liderimize layık, davamıza sadık olacağız. Yerel seçimlerde hedefimizi mutlaka gerçekleştireceğiz. Birlik ve beraberlik içinde bu değerli kadro ile her türlü zorluğu yeneceğimize inanıyorum ve sizlere güveniyorum.” mesajı verdi.


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanlığı’nda ilk yönetim Kurulu toplantısını yapılırken, görev dağılımı sonucu İl Divan Kurulu da belirlendi.

İlk İl Yönetim Kurulu toplantısı…

Geçen hafta 9 Eylül 2023 tarihinde 14. Olağan İl Kongresi’ni icra eden MHP Adana İl Teşkilatı, İl Başkanı Yusuf Kanlı başkanlığında ilk Yönetim Kurulu toplantısını yaptı.  Yeni ve eski üyelerin tanışma fasılı ile başlayan toplantıda kongre ve sonucu değerlendirilirken yerel seçim sürecine dair görüşler de paylaşıldı. 

İl Divan Kurulu’nda görev alan isimler açıklandı

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, İl Divan Kurulu’nda yer alan isimleri de açıkladı. Buna göre görev dağılımı şu şekilde gerçekleşti:

İl Sekreteri Umut Polat,
İl Muhasibi Muhammet Çetin,
Eğitim ve İdari İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Nurol Feda Kutay,
Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Baha Murat Bener,
Aile Kadın ve Engelli Politikalarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Leyla Üçkardeşler İğci,
Hukuk İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Fatih Kürşat Mert,
Yan Kuruluşlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Oğuz Memiş,
Seçim İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Kemal Ekmen,
Kamu Kurumları ve İnsan Kaynaklarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Veysel Kokaçya,
Araştırma Strateji Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı İlyas Kaya,
Siyasi Sosyal İlişkiler ve Protokolden Sorumlu Başkan Yardımcısı İsmail Arıcı,
İş Dünyası ve Sivil Toplum Kuruluşlarından Sorumlu Başkan Yardımcısı İbrahim Kara,
Ekonomik ve Sosyal Politikalardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Ali Mükremin Kara,
Medya Tanıtım ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Atilla Duygun,
Türk Dünyası ve Kültürel Politikalardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Fuat Toygar,
İl Sekreter Yardımcısı Merhamettin Yenigün,
İl Sekreter Yardımcısı Sadık Doğan.

Yusuf Kanlı: Her türlü zorluğu yeneceğimize inanıyorum

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, yönetimde görev alan tüm çalışma arkadaşlarına teşekkür edip, başarı dileklerini paylaşırken, yeni dönemin hayırlı, uğurlu olması temennisinde bulundu. Başkan Kanlı “Davamıza, Adana’mıza hizmet noktasında sorumluluğumuz büyük. Bizlere güvenen Bilge Liderimize layık olacağız, davamıza sadık olacağız. Yerel seçimlerde hedefimizi mutlaka gerçekleştireceğiz. Birlik ve beraberlik içinde bu değerli kadro ile her türlü zorluğu yeneceğimize inanıyorum ve sizlere güveniyorum. ” mesajı verdi.

Disiplin Kurulu Başkanı Av. Burkay Dikici

Bu arada 7 asil, 7 yedek üyenin yer aldığı İl Disiplin Kurulu da yaptıkları seçimde Av. Burkay Dikici’yi İl Disiplin Kurulu Başkanı olarak belirledi. Geçen hafta sonu yapılan kongrede 32 asil, 32 yedek toplam 64 İl Yönetim Kurulu Üyesi ve 34 Üst Kurul Delegesi seçilirken,17 isim de yedek listeye girmişti.


 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER