MHP'li Demirdağ'dan Zeydan Karalar'a işten çıkarmalar, trafik ve bitmeyen projeler eleştirisi

MHP'li Demirdağ'dan  Zeydan Karalar'a  işten çıkarmalar, trafik ve bitmeyen projeler eleştirisi

Adana Büyükşehir Belediye Meclisi Eylül Ayı 2. oturumu Aladağ Belediye Başkanı ve Meclis 1. Başkanvekili Mustafa Akgedik başkanlığında toplandı.

Adana Büyükşehir Belediyesi MHP Grup Başkanvekili Cemal Demirdağ, Adana Büyükşehir'de işine son verilen emekçilerin durumunu meclis kürsüsünden gündeme taşıdı. Demirdağ, Adana'da yaşanan trafik çilesi ve bitirilmeyen projelere de dikkat çekti.

Demirdağ, “Emek ve emek veren bir kişinin ekmeği ile oynamak dünyada en kötü bir yönetim biçimidir. Bizim amacımız emeği ile ekmeğini kazanan kişileri işten atmaktan çok kazanmak ve verimliliği arttırmamızı, arttırmalarını sağlamaktır... Eğer yüz kızartıcı bir suç varsa bunu değerlendirirsiniz atarsınız. Ama 2,5 yıldır hala kimin çalıştığını kimin çalışmadığı tespit edilemediyse bu maalesef yönetimin acziyetidir, yanlışlığıdır, eksiğidir. Demek istediğim şudur, artık bırakalım çalışanların ekmeği ile oynamayı. Bu işten çıkartmalara bir son verin.

Okular açıldı Adana'da trafik kilitlendi. Bu trafik sorunu ne olacak, ne yapacağız? Vatandaş mağdur. Buradan bir kaç kez söyledik Mustafa Kemalpaşa, Denizli-Narlıca Yeşilevler etabı çok acil bitirilirse sorunun çözüleceğini düşünüyorum. Ayrıca Türkmenbaşı-Havaalanı kavşağı-Denizli etabı bitirilirse trafikte rahatlama olacak. Fakat burada bir çalışma görmüyorum ve çalışma yok. Bir daha söylüyorum, Denizli Mahallesi'nde eski sağlık ocağında yol ortasında bir adet elektrik direği var. Bu hala kaldırılamadı. Bu bile kalksa orada bir rahatlama olacak. Yine çok kez söyledim, o güzelim çimler bakımsız, özelikle Optimum Kavşağı ve İstasyon Meydanı çok kötü. Ağaçlar bakımsız. Baharda budama yaptık. Öyle bıraktık, bakımı yok. Yeni çıkan alt sürgünleri temizlenmezse hem yayalar hem de ağaçlarda şekil bozukluğu oluşuyor' ifadelerini kullandı. 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER