Saimbeyli Belediye Başkanı Mustafa Şahin Gökçe Anavatan Partisi'ne Geçti

Saimbeyli Belediye Başkanı Mustafa Şahin Gökçe Anavatan Partisi'ne Geçti

MHP Genel Merkezi Adana'nın Saimbeyli ilçe başkanlığını kapatması ve mevcut Belediye Başkanı Mustafa Şahin Gökçe'yi aday göstermemesi üzerine Belediye Başkanı Gökçe Anavatan Partisi'ne geçti.

Adana'nın Saimbeyli ilçe Belediye Başkanı Mustafa Şahin Gökçe, bugün itibarıyla Anavatan Partisi'ne geçiş yaptığını açıkladı.

Anavatan Partisi Genel Başkanı İbrahim Çelebi,  "Mustafa Şahin Gökçe gibi değerli bir siyasetçinin aramıza katılması partimize ve Saimbeyli halkına büyük güç katacaktır. Tecrübesi ve halk ile olan güçlü ilişkileri sayesinde Saimbeyli'yi rekor bir oy ile kazanmaya hazırız," dedi.

Mustafa Şahin Gökçe, Anavatan Partisi'ne geçişini, "Saimbeyli'de yürüttüğümüz hizmet yolculuğuna yeni bir çatı altında devam etme kararı aldım. Bu kararı, halkımızın çıkarlarını en üst düzeyde temsil edebileceğim bir platformda daha fazla katkı sunabileceğim inancıyla aldım. Anavatan Partisi'nin değerleri ve hedefleri doğrultusunda, Saimbeyli için daha büyük hizmetler yapmayı hedefliyorum," şeklinde açıkladı.

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, bazı basın organlarınca yöneltilen sorulara istinaden MHP'den aday yapılmayınca başka partilere geçen başkanlara ilişin şu açıklamayı yapmıştı; 

'MHP’nin, Cumhur İttifakı’nın oylarıyla belediye başkanı olup başka yerlere kaçanlar, belediyenin imkânlarını MHP’ye, Cumhur İttifakı’na karşı kullanamazlar. Şaibeli faturalarla seçim çalışmalarını finanse edemezler. İhtiyaç olmadığı halde sırf oy hesabıyla işçi alımı yapamazlar. Bu yanlışların hesabı mutlaka sorulacaktır. Azıcık onurları varsa belediye başkanlığı görevinden de istifa ederler! Yapılan çirkinliğe ve ihanete karşı MHP ve Cumhur İttifakı mensupları bu şahıslardan onurlu bir istifa beklemektedir.'


 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER