Seyhanlı çöp, çamur, çukurdan şikayetçi ama Başkan Akif Kemal Akay ankette birinci!

Seyhanlı çöp, çamur, çukurdan şikayetçi ama Başkan Akif Kemal Akay ankette birinci!

Adana'nın Seyhan ilçesinde vatandaş çöp, çukur, çamur gibi sorunlarla boğuşurken ilçeyi yöneten Belediye Başkanı Akif Kemal Akay’ın Akdeniz Bölgesinin en başarılı ilçe belediye başkanı olduğunu ilan edildi!

Bir araştırma şirketi, halkın belediye başkanlarıyla ilgili kanaatlerini saptamaya yönelik olarak coğrafi bölgelere göre gerçekleştirdiği iddia edilen anket çalışmasının Akdeniz Bölgesini kapsayan sonuçlarını açıkladı. 

9-14 Temmuz 2023 tarihleri arasında 6 bin 230 kişiyle yüz yüze yapıldığı iddia edilen araştırmaya göre Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay yüzde 59,3’lük oranla Akdeniz Bölgesinin en başarılı belediye başkanı seçildi.

SEYHAN'DA SORUNLAR 4 YILDA 4'E KATLANDI

CHP'li Belediye başkanı Akif Kemal Akay yönetimindeki Seyhan'da geçen dört yılda Seyhan'ın büyük problemlerine yönelik önemli bir proje gerçekleşmedi.

Deprem'in vurduğu kentlerden biri olan Adana'da çarpık kentleşmenin adeta merkezi olan Seyhan'da deprem ve kentsel dönüşüme yönelik adımlar atılmadı.

Seyhan'ın sokaklarında biriken çöpler ve kazılmış öylesine bırakılmış bozuk sokaklar nedeniyle vatandaş sosyal medyadan belediyeye tepki gösteriyor. 
 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER