Vali Elban Emniyet Teşkilatı Mensuplarıyla Bir Araya Geldi

Vali Elban Emniyet Teşkilatı Mensuplarıyla Bir Araya Geldi

Vali Süleyman Elban başkanlığında, İl Emniyet Müdürlüğü şube müdürleri ve ilçe emniyet müdürlerinin katılımıyla düzenlenen toplantıda,  2020 yılında gerçekleştirilen emniyet ve asayiş çalışmalarıyla 2021 yılında yapılacak çalışmalar değerlendirildi. 

İl Emniyet Müdürlüğünde düzenlenen toplantıda kısa bir konuşma gerçekleştiren Vali Süleyman Elban; milletimiz ve devletimizin bekası, toplumun huzur ve emniyeti için yüksek vazife şuuru ile görev ifa eden tüm polislerimizin her türlü takdiri hak ettiğini dile getirdi.

Kamu düzeninin korunması, asayişin sağlanması, suçu önleyici tedbirlerin alınması gibi toplum huzurunu sağlamaya yönelik görevleri yerine getiren Emniyet Teşkilatımızın salgınla mücadelede de özveriyle çalıştığını belirten Vali Elban, “Pandemi sürecinin başladığı ilk andan beri ülkemizin bulunduğu bu zor zamanda ilgili tüm kurumlarımız gibi Emniyet Teşkilatımız da büyük bir sorumluluk örneği göstererek sahada gece-gündüz çalışmış ve halen de çalışmalarını bu anlayışla devam ettirmektedir.  Bu cansiparane çalışmalarından ötürü teşkilatımızın her bir ferdini kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.” dedi.

Dün olduğu gibi bundan sonraki süreçte de Emniyet Teşkilatının vatandaşlarımızın kaliteli hizmet beklentilerine cevap vermeye devam edeceğini belirten Vali Elban, polislerimizin her türlü güçlüğün üstesinden geleceğine, ilimiz genelinde mevcut huzur ve güven ortamını koruyacağına inancının tam olduğunu dile getirerek bu ortamın sağlanmasına olan katkılarından dolayı İl Emniyet Müdürü Doğan İnci’ye teşekkür ettiğini söyledi.

Toplantı, gerçekleştirilen bilgilendirme faaliyetleri ve yapılan çeşitli değerlendirmelerin ardından sona erdi.
 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER