Yalçın Limoncu: 'Seyhan Belediyesi Yönetilemiyor'

Yalçın Limoncu: 'Seyhan Belediyesi Yönetilemiyor'

    Seyhan Belediyesi Meclis Üyesi, Ak Parti Grup Başkan Vekili Yalçın Limoncu Seyhan Belediyesi'nde işler yerinde ve yolunda gitmiyor dedi. 

Seyhan Belediye Meclisinin 2021 Ocak ayının ilk toplantısında konuşan Ak Parti Grup Başkan Vekili Yalçın Limoncu Belediye yönetimini sert sözlerle eleştirdi.

Limoncu, 'İ
lk günden itibaren "beraber yöneteceğiz" dedi, daha sonraki birtakım ilanlarda da "beraber yönetiyoruz" dedi. Bugüne geldiğimizde bu sözünüzün gerçek olmadığını görüyoruz. Beraber yönetmiyoruz. Kiminle yönettiğini bilmiyoruz. Hakikaten Seyhan belediyesin de işler yerinde ve yolunda gitmiyor.' dedi.

Seyhan'ın çok büyük problemlerinin olduğunu söyleyen Limoncu eleştirilerini şöyle sürdürdü; 'Değerli arkadaşlar, çok ciddi bir bütçemiz olmasına rağmen, çok geniş bir alana hitap etmemize rağmen, imkanlarının bol olmasına rağmen belediyenin 2020 yılında çok iyi idare edilmediğini görebiliyoruz. Burada tabi standart bir takım yol yamaları, park temizlikleri vs. bazı çalışmalar yapılmış olabilir. Fakat, şu anda Seyhanlının çok ciddi anlamda büyük problemleri var.Bunların hepsini faaliyet raporlarında tek tek konuşacağız. Seyhan Belediyesin de otlardan gübre yapmakla, okulların ihtiyacı olan boyaları imal etmekle, zabıtanın elbisesini kendi imkanlarınızla dikmekle belediyecilik olmuyor. Çünkü 800.000 nüfuslu bir ilçede bu şekilde ufak tefek bazı çalışmaları, belediyecilik diye hem kendimize, hem meclise,hem de vatandaşa anlatmak doğru değil. Eğer bunu belediyecilik olarak görüyorsanız,vizyonumuzun ne kadar küçük olduğu ortaya çıkar.'


 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER