Yenden Refah Partisi Adana Yüreğir İlçe Teşkilatı topluca istifa etti

Yenden Refah Partisi Adana Yüreğir İlçe Teşkilatı topluca istifa etti

Yeniden Refah Partisi Yüreğir İlçe Başkanı Atilla Baruğ zehir zemberek bir açıklama ile istifa etti.

Yeniden Refah Partisi Yüreğir İlçe Başkanı Atilla Baruğ, Süte su karıştı, söze yalan başlığı ile yayımladığı açıklamada 'Şaibeli bir sürecin içinde bulunmamak adına ilçe teşkilatı ve meclis üyesi adaylarımız ile kıymet verdiğimiz partimizde ki tüm görevlerimizden istifa ediyoruz.' dedi.

İŞTE O AÇIKLAMA

Süte su karıştı, söze yalan...

Yeniden Refah Partisi Yüreğir İlçe Teşkilatı olarak yaşadığımız süreçte, Muhterem Genel Başkanımız Sayın Dr.Fatih ERBAKAN Bey'in iradesine saygı göstererek Sayın Abdullah TORUN Bey'in Yüreğir Belediye Başkan Adaylığı lehine ilçe teşkilatımız ve ilçe belediye meclis üyesi adayı arkadaşlarımız ile adaylıktan çekilme kararı aldık.
Sürecin partimizin ve teşkilatımızın lehine sağlıklı ilerlemesi adına ortak SKM kurma kararı aldık. Sayın Abdullah TORUN Bey'in ve ekibinin bu süreçte sergilediği tavırların, Milli Görüş geleneği ve teşkilat adabına aykırı olduğunu müşahade ettik. Ayrıca Sayın Torun'un tutarsız eylem ve söylemleri, her gördüğüne yapamayacağı sözler vermesi bizleri rahatsız etmiştir. Gönüllü dava erlerinin kalpleri kırılmış ve olaya tamamen hesabı bakmaları istenmiştir.
Ezcümle böyle şaibeli bir sürecin içinde bulunmamak adına ilçe teşkilatı ve meclis üyesi adaylarımız ile kıymet verdiğimiz partimizde ki tüm görevlerimizden istifa ediyoruz.
Sürecin başından beri yanımızda dimdik duran kıymetli İl Başkanımız ve ağabeyim Sayın Selahattin Baysal Bey'e teşekkür ediyoruz. Hakkımız varsa helal olsun. Bizlerde hakkı olanlar başımızın üstüne.
Eskiye rağbet olsa, bit pazarına nur yağardı.


 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER