Yeşilay Adana Şubesi'nin yeni Başkanı Zuhal Aslan oldu

Yeşilay Adana Şubesi'nin yeni Başkanı Zuhal Aslan oldu

Yeşilay Adana Şube Başkanı Mehmet Aslanbaba Cuma günü yapılan 4.olağan genel kurul toplantısında Bayrağı İş İnsanı Zuhal Aslan’a devretti.

Yeşilay Genel Merkezinde almış olduğu yeni görev nedeniyle bayrağı Zuhal Aslan'a devreden Mehmet Aslanbaba, 2013 ‘ten buyana Adana Şubesinin ildeki yeniden yapılanma sürecine katkı koydu. Mehmet Aslanbaba, Bir asrı aşkın süredir bağımlılıklarla mücadele sürdüren Yeşilay’ın , bundan sonra da herkesi bağımlılıklardan uzak, iyi ve sağlıklı bir yaşama çağırmaya devam edeceğini, her yaşa yönelik hayata geçirdiği projelerle daha nice yüz yıllara Yeşilay gönüllüleriyle birlikte büyük bir kararlılıkla gideceğini ifade etti. 

Aslanbaba, 'Alkol, tütün, madde, kumar, internet bağımlılığı olan bireylere ve yakınlarına 81 ilde bulunan Yeşilay Danışmanlık Merkezlerinden (YEDAM) ücretsiz psikososyal destek verdiklerini belirterek dünyada öncü bir kuruluş olma yolunda emin adımlarla yürümekteyiz” dedi. 

Göreve gelen Yeni Şube Başkanı Zuhal Aslan’a ve yönetim kurulu üyelerine başarı dileklerinde bulunan Aslanbaba, 'Bölge Koordinatörü olarak yeni dönemde Başkanımızla, Yönetimimizle ve Yeşilay Gönüllülerimizle birlikte Bağımlılıklarla Mücadelede yorulmadan omuz omuza çalışmalara devam edeceğiz' dedi.

Göreve yeni seçilen Şube Başkanı Zuhal Aslan ise ; “Yeşilay olarak hedefimiz, herkesin bağımlılıklardan uzak, sağlıklı bir yaşam sürmesini, bu doğrultuda yürüttüğümüz çalışmalarımızda çocukların küçük yaşlardan itibaren sağlıklı yaşam alışkanlıkları edinmelerini, gençlerin ise bağımlılık riskinin farkında olmalarını ve her yaştan yetişkinin sağlıklı bir yaşam sürmesini önemsiyoruz. Bunun için sporun, kültür-sanatın, eğitimin gücünden yararlanarak pek çok proje hayata geçiriyoruz. Yeni dönemde dileğimiz sağlıklı bir hayat, sağlıklı bir toplum ve sağlıklı bir gelecektir. İnsanlarımızın da bu dileği paylaşmasını, sağlıklı yaşamaya karar vermelerini gönülden temenni ediyoruz. İlimizde Bağımlılıklarla Mücadelede alanında kıymetli hizmetler sunan Yeşilay Kurumumuza ,Yeşilay Gönüllülerimize ve Kurucu Şube Başkanımız Sn Mehmet Aslanbaba’ ya şahsım ve kurumum adına şükranlarımı arz ediyorum.” dedi.

Yeni yönetim listesi 

Adana Yeşilay Yeni Yönetim Kurulu Listesi Şu şekilde oldu

1. Zuhal Aslan Başkan
2. Deniz Muammer Başak Üye
3. Kenan Özbilen Üye
4. Hatice Bulut Üye
5. Talat Gündoğdu Üye
6. Huriye Şen Üye
7. Feyiz Uz Üye
8. Akın Bozkurt Üye
9. Elif Demir Akdeniz Üye
10. Hakan Karadağlı Üye
11. Mustafa Nafiz Baycan Üye
12. Faruk Yavaş Üye
13. Harun Ensar Üye
14. Emine Arslan Üye
15. Hüseyin Büyükbiçer


 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER