Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir'den Zeydan Karalar'a; 'Adana’nın sınırlarının değişeceğine dair açıklaması akla ziyandır'

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir'den Zeydan Karalar'a; 'Adana’nın sınırlarının değişeceğine dair açıklaması akla ziyandır'

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ın 'Osmaniye Büyükşehir yapılacak. Adana'nın bazı ilçeleri Osmaniye'ye bağlanacak' iddiasına tepkiler sürüyor. Adana Valiliği'nin yaptığı sert yalanlamanın ardından bir tepki de Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir'den geldi. 


Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'a sert sözlerle yüklendi. Başkan Kocaispir, 'Adana’nın sınırlarının değişeceğine dair açıklaması akla ziyandır' dedi.

Kocaispir, 'Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Zeydan Karalar’ın Osmaniye’nin büyükşehir yapılarak Ceyhan ve Yumurtalık’ın da Osmaniye’ye bağlanacağına ve Adana’nın sınırlarının değişeceğine dair açıklaması akla ziyandır.
Ne devlet kurumlarının ne de halkımızın gündeminde böyle bir konu varken; yoktan bir iddia ortaya atıp, sonra bunun karşısındaymış gibi pozisyon almak modası geçmiş bir siyaset tarzıdır.' ifadelerini kullandı. 

Başkan Kocaispir, 'Bu şehrin en büyük talihsizliği; Büyükşehir Belediye Başkanının, halkın gündeminden bihaber olmasıdır. Trafik, sinek, ulaşım, gibi sorunları görmezden gelen Sayın Karalar’ın tek yapması gereken kentin gerçek gündemlerine dönmektir.' dedi. 
 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER