CHP'li Zeydan Karalar, Adana Büyükşehir Belediyesi personellerine cami çıkışında Cumhuriyet Gazetesi dağıttırdı

CHP'li Zeydan Karalar, Adana Büyükşehir Belediyesi personellerine cami çıkışında Cumhuriyet Gazetesi dağıttırdı

CHP’li Adana Büyükşehir Belediyesi skandallarına her gün bir yenisi daha ekliyor.  CHP’li Zeydan Karalar’ın yönetimde olan  Adana Büyükşehir Belediyesi personeli cami çıkışında FETÖ MİT Tırları İhanetinden sabıkalı  Cumhuriyet gazetesini dağıttı. 


Adana Büyükşehir Belediyesi personeli, Cuma günü cami önünde Cumhuriyet Gazetesi dağıttı.

Ellerinde tomar tomar Cumhuriyet Gazetesi ile cami önlerinde bekleyen belediye personelleri, Cuma Namazı'ndan çıkan cami cemaatine Cumhuriyet Gazetesi dağıttı. CHP'nin 'Siyasi Ayak' propagandasını manşetine taşıyan Cumhuriyet Gazetesi, Adana'da FETÖ'nün gerçekleştirdiği MİT Tırları ihaneti operasyonuna destek olmuş, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ne iftira atan yayınlara imza atmıştı. 

Her fırsatta 'Tüm Adana'nın, Adanalı'nın başkanıyım' diyen Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ın partizanca tutum takınarak  partisinin son günlerde  yaptığı propagandayı manşetine taşıyan Cumhuriyet Gazetesi'ni dağıttırması tepki çekti.  

7 ŞUBAT TESADÜF MÜ?

FETÖ'nün gerçekleştirdiği Mit Tırları İhaneti'ne verdiği destek ortadayken CHP'li Belediye'nin 'Siyasi ayak paniği' manşeti ile çıkan ve apaçık TBMM'ni ve Milletin temsilcilerini zan altında bırakmayı hedefleyen Cumhuriyet gazetesini 7 Şubat günü Adana'da cami önlerinde bedava dağıttırması tesadüf mü? 

Çünkü, 7 Şubat 2012'de FETÖ MİT Müsteşarı Hakan Fidan'a operasyon çekmiş Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın girişimi ile bu operasyon boşa çıkmıştı. Cumhuriyet Gazetesi'nin 'Siyasi Ayak' manşeti ile çıktığı gün 7 Şubat. Adana'da cami önlerinde tomar tomar bedava dağıtıldığı gün 7 Şubat... Tesadüf mü?

7 ŞUBAT'TA NE OLMUŞTU?

Görevli savcı, 7 Şubat 2012 saat 17.00’de Fidan ve 4 MİT görevlisini telefonla arayarak ifade vermek üzere beklediğini söyledi. Abdullah Gül, Fidan’ın ifadaye gitmesini isterken Tayyip Erdoğan asla gitmemesini emretti. Ameliyata girecek olan Erdoğan, o ‘tehlikeli’ ameliyattan vazgeçti. Böylece kumpas bozulmakla kalmadı, FETÖ’nün Türkiye Cumhuriyeti hükümetini yıkma girişimi de boşa çıkmış oldu.

CEVAP BEKLEYEN DİĞER SORULAR

1) Adana Büyükşehir Belediye personelinin Cami önünde Cuma günü bedava dağıttırdığı Cumhuriyet Gazetesi’nden o gün kaç adet alındı?

2) Kaç TL fatura kesildi?

3) Faturayı kim kesti?

4) Ödemeyi kim yaptı/yapacak?

5) Belediye Personelinin Gazete dağıtımında görevlendirilmesi yasal mı?

6) Cumhuriyet Gazetesi’nin dağıtımı yaptırılan Büyükşehir personelinin o günkü yevmiyesini kim ödeyecek?
Cumhuriyet Gazetesi mi? Adana Büyükşehir mi? 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER