Selahattin Sekin Yazdı; Adana'da Bir Gençlik Şöleni

Selahattin Sekin Yazdı; Adana'da Bir Gençlik Şöleni

'2023 AK Parti ve Erdoğan için yolun sonu' algısını oluşturmaya çalışanlar Cumartesi akşamı Adana'dan ciddi bir tokat yediler. 
 
Beklemiyorlardı!

Kendilerini yalana dolana kaptıranlar, gözlerinin önündeki gerçeği göremeyecek kadar kör olanlar, büyük şok yaşadılar. 

AK Parti Gençlik Kolları'nın Adana'da düzenlediği 'Bir Gençlik Şöleni' tam bir gövde gösterisine dönüştü. 
Adana'daki gençlik ateşi görülmeye değerdi. 

Adana dev bir organizasyondan alnının akıyla çıktı. AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Yıldız ve teşkilatının gece-gündüz demeden ortaya koyduğu çabayı, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ay ve teşkilatının gençlerle dayanışması ortaya taktir edilecek bu tabloyu çıkardı. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatıyla Adana'ya kazandırılan muhteşem stadyum ilk kez böyle büyük bir organizasyona ev sahipliği yaptı. Yeni Adana Stadyumu, içiyle/dışıyla birlikte 100 bini aşkın insanı misafir etti. 

Kolay değil bir araya toplanmış 100 bin insanın ihtiyaçlarını gidermek. Burada da Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, imdada yetişti. Stadyumun içinde ve dışında bulunan gençlere kumanyalar dağıtıldı.  

Şölen programının başlamasına 5-6 saat kala stadyumun içi neredeyse dolmuştu. 'Kimse gitmez' denilen 'Bir Gençlik Şöleni' için sabahın erken saatlerinde insanlar akın akın Yeni Adana Stadyumu'nun yolunu tuttu. 

Türkiye'de son zamanlarda estirilen YALAN RÜZGARI ve TOPLUMUN BİR KESİMİNİ AŞAĞILAMA/ÖTEKİLEŞTİRME politikasının ters teptiğini biliyorduk ve Adana'da bu kanıtlandı.  

Anadolu insanı oynanan oyunu görüyor. Bu nedenle Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın etrafında bir kez daha kenetleniyor. 

Tam bu noktada AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Eyyüp Kadir İnan'a ayrı bir parantez açmak istiyorum.
 
AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Eyyüp Kadir İnan, açılışta yaptığı konuşma ile gençliği deyim yerindeyse ateşledi. Heyecansız, tek düze bir konuşma yerine alabildiğine heyecan doluydu. Ve bence oldukça ateşleyici bir konuşma yaptı. 

Konuşmanın hemen öncesinde yayınlanan, Türkiye'de gençler arasında yükselişte olan Rap tarzındaki "Kafa Tutar Dünyaya" isimli şarkı çok anlamlıydı. Yeni Adana Stadyumu adeta yıkıldı. 

'İzle İzle Bizi Sonuna Kadar
Yollar gidilecek Fizana Kadar' 

Nakaratı ile tekrarlanan başarılı bir çalışma. Mesaj doluydu. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın hem hayatı hem de yaptıkları, ülkenin ve  gençliğin hedefleri bir şarkı süresi içerisine sığdırılmış. Yüz bin kişinin "Kafa Tutar Dünyaya" şarkısını hep bir ağızdan söylemesi görülmeye değerdi. 

AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Eyyüp Kadir İnan, 'Onlara düşen kin ve öfke. Bizlere düşen gayret ve umut. Herkes fıtratının ve doğasının gereğini yapıyor. Onlar, yalanlarla sarmaş dolaş biz, hakikate aşık.' sözleriyle AK Parti Gençliğinin misyon ve inancını ortaya koydu.  Konuşmayı izlemenizi öneririm. (İnan'ın konuşması için tıkla)

Adana'da gerçekleşen AK Parti Gençlik Şöleni, 2023'ü çantada keklik görüp 'Gidiyorlar' diye sevinenlerin aslında hayal dünyasında yaşadıklarını gösterdi. 

Hayır!

Kimsenin gittiği yok!

Aksine ötekileştirilen hakir görülen ve yalan dolanla manipüle edilmeye çalışılan sessiz çoğunluk, Adana'dan ses verdi ve dedi ki;

İzle İzle Bizi Sonuna Kadar
Yollar gidilecek Fizana Kadar...


Selahattin Sekin
22 Mayıs 2022
 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER