Selahattin Sekin yazdı, 'Maskeli Bürokrasi Hazretleri!'

Selahattin Sekin yazdı, 'Maskeli Bürokrasi Hazretleri!'

Selahattin Sekin, eski Türkiye'nin alışkanlıklarından biri olan 'Bürokrasi'nin AK Parti'den memnuniyetsizliği arttırmak için devreye sokulduğunu yazdı. 

'Bu durum 'İş bilmeyen memur' veya 'istisna' diye geçiştirilemeyecek kadar önemli.'diye yazan Sekin, 'Hedefleri 2023'te Erdoğan'ı devirmek olanlar her yolu deniyor. 'Bürokrasi Hazretleri' de bu yollardan biri.' ifadelerini kullandı. 

İŞTE O YAZI;

'Bürokrasi Hazretleri' eski Türkiye’nin prangalarından biriydi. Memur sallana sallana iş yapar vatandaşa çile çektirirdi. Milletten maaş alanlar millete patronluk taslardı.

Şimdilerde 'Bürokrasi Hazretleri'nin yeniden çalışmaya başladığına şahit oluyorum. 15 dakikada yapılacak işi yapmayıp bir hafta boyunca 'Bugün yarın' diye sallayanların varlığına şahit oluyoruz. Bir söylediği diğerini tutmayan, yalanını yakaladığınızda da yağ gibi üste çıkmayı başarabilen kaypak kişilikler 'efendi' rolüne hemen giriverdiler. 

Bu durum 'İş bilmeyen memur' veya 'istisna' diye geçiştirilemeyecek kadar önemli.

Hedefleri 2023'te Erdoğan'ı devirmek olanlar her yolu deniyor. 'Bürokrasi Hazretleri' de bu yollardan biri.

Sakın hafife almayın!

Bürokrasi hazretlerini çalıştırıp “yönetemiyorlar”, “bakın ne kadar kibirliler” algısını oluşturmaya çalışanlar, gidenlerin içeride bıraktıkları. Hedefleri 2023’e kadar vatandaş memnuniyetsizliğini arttırmak.

Kimdi gidenler?

Yazının yamamı için tıklayın
  

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER