Selahattin Sekin yazdı; Ömer Çelik'e neden saldırıyorlar?

Selahattin Sekin yazdı; Ömer Çelik'e neden saldırıyorlar?


Yol arkadaşlığı yapıyor görünen  çıkarcı, hastalıklı ruh halinin sahipleri durgun denizde yol alırken aniden fırtına koptuğunda, gemi hafif su almaya başladığında kaçan fareler gibi kirişi kırarlar.

Bu tip hasta adam çoktur etrafta!

Sakın bu insanları 'hasta adam' diyerek aşağıladığım, hakaret ettiğim düşünülmesin! Aksine bu insanlar tedavi gördüklerinde topluma kazandırılabilirler.

Ama birde hastalığı kronikleşmiş tipler var!

Doğrusu birini kafalarına taktılar mı fena takıyorlar! Gece-gündüz onunla yatıp onunla  kalkıyorlar.

Telefonu elinden düşürmeyen bu tipler konuşur da konuşur. Kapı kapı dolaşır dedikodu yapar. Yetmez twit atar. O da yetmez sosyal medyada ne kadar mecra varsa hepsinde içindeki zehri kusar. 

Gelelim tüm bunları neden yazdığıma;

Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik'in üç dönem kuralı nedeniyle tekrar seçilememesi  bir takım zevatın en büyük sevinç kaynağı oldu!

Adamların dansöz gibi bir kıvırmadıkları kaldı!

Ta ki hafta sonu Sn. Cumhurbaşkanı ile 4.5 saat baş başa görüşme haberi medyaya düşüne kadar. O haber düşünce bu tipler devam eden zafer sarhoşlukları ile kaleme sarılıp Cumhurbaşkanı'na sözüm ona ayar vermeye kalktılar.

Hadsizler!

Terbiyesizler!

Siz kim bu davanın liderine  ayar vermek kim!

Bunlar kendilerini çok akıllı ve kurnaz sanıyor. Uzun adamı seviyorlarmış ama yaptığı bu işi doğru bulmuyorlarmış, eleştirebilirlermiş miş...

Bak bak bak!

Sevgiye bak!

Sadakate bak!


Yahu kurduğun cümlenin sonuna 'ama' yı koyduğun an öncesinde söylediklerini hükümsüz kılıp sonrasına dikkat çektiğine bizim zekamız yetiyor lakin senin bunu anlayamayacağımızı düşünmen zeka seviyeni ortaya koyuyor haberin yok!

İşte seviyeniz bu!

Zekanız bu!


Size bu gazı kimin verdiğini biliyoruz elbette. Hani şu Sayın Ömer Çelik'in siyasi mevta yaptığı adam var ya, hastalıklı ruhunuzu teslim alan adam! İşte sahibiniz o!

Düzeni değişmesin diye size bekçilik yaptırıyor!

Utanın biraz kendinizden!

Bir ayağı çukurda, bitmiş tükenmiş yaşlı bir adam hala sizi kullanıyor!

Gidin bir an önce tedavi olun. Olun ki, millete devlete faydalı olabilin. Küçücük beyninizle oyun kurduğunuzu zannediyorsunuz. Siz kim oyun kurmak kim!

Siyasi mevta olmuş adamın kullandığı medya mensuplarına Mahmut Çelikcan'ı, Fikret Yeni'yi, Ömer Çelik'i  yazdırarak muhatap alınmayı bekliyorsunuz!

Ömer Çelik'in sizi muhatap almasını daha çoook beklersiniz!

Ülkesinin geleceği için gece gündüz koşturan, ter döken, kafa patlatan bir adam gelip sizin gibi cahillerle mi uğraşacak?

Tarih onu Türkiye Cumhuriyeti Devleti için kefenini giyip yola çıkan Recep Tayyip Erdoğan'ın yol arkadaşı diye yazacak.

Ya sizi?

Sizi tarih yazmayacak!

Çünkü bir değer ifade etmiyorsunuz!

Sizi insanlar bir süre, davasını hırsızlık düzeninin sahibi Yaşlı Kurt'a satan adamlar olarak hatırlayacak!
Değer mi? 


Selahattin Sekin 16/06/2015
  

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER