Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar Özgür Özel'in seçilmesi üzerine panikledi!

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar Özgür Özel'in seçilmesi üzerine panikledi!

CHP Kurultayı'nda Adana ekibi Özgür Özel'i konuşturmamak için sloganlar atarak  protestolar yapmış ardından Özgür Özel, Zeydan Karalar'ı müdahale etmesi için uyarmıştı. Adana ekibinin mimlenmesi Zeydan Karalar'ı panikletti!

Kurultay'da kendisini konuşturmayan Adana ekibini susturmak için Zeydan Karalar'ı uyaran Özgür Özel, 'Zeydan Başkanım bir talimatına bakar!' demişti. Özgür Özel'in kurultayda CHP Genel Başkanı seçilmesi üzerine Adana ekibi panikledi. 

Adana'ya dönen Adana Büyükşehir'in CHP'li başkanı Zeydan Karalar teşkilatlarla toplantılar yapmaya başladı. Yeni seçilen Özgür Özel'e yakın olmak ve kurultayda yaşanan skandalı unutturmak için Seyhan İlçe teşkilatı ile bir araya gelen Zeydan Karalar, büyükşehir belediyesinin adayı gibi mesajlar vermeye başladı.

Parti yöneticileri, kadın ve gençlik kolları yöneticileri ve meclis üyeleri bir araya gelerek 2024 yerel seçim çalışmalarını başlattığı imajını vermeye çalışan Karalar,  İlçe binasında düzenlenen toplantıya İl Başkanı Dr. Anıl Tanburoğlu, Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay da katılımını sağlayarak güç gösterisi yaptı. 

Kurultay sürecini unutturmaya çalışan Adana Büyükşehir Başkanı Zeydan Karalar, bundan sonraki süreçte Genel Başkan Özgür Özel ile birlikte 2024 yerel seçimlerinde başarı çıtasını en üst düzeye çıkartacaklarını söyledi.   
Panik içerisinde yeni genel başkana övgüler yağdıran Karalar, “Kurultayımız yapıldı yönetim değişti. Sayın Özgür Özel genel başkan seçildi. Bundan sonra Genel Başkanımız Sayın Özgür Özel’in başarısı için hep birlikte çalışacağız. Adana’da üzerimize düşeni yapacağız. 2024’te inşallah Seyhan‘ı, Çukurova’yı yine alacağız. Büyükşehir’i bir kez daha kazanacağız. Ceyhan’ı alacağız, Yüreğir’i de alacağız, Yumurtalık’ı alacağız Pozantı ve Tufanbeyli’yi de almaya yakınız, bir de sürpriz yapabiliriz Feke'yi de alırız” ifadelerini kullandı.


 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER