AK Parti Adana Milletvekili Ahmet Zenbilci Kozan’da

AK Parti Adana Milletvekili Ahmet Zenbilci Kozan’da

AK Parti Adana Milletvekili Ahmet Zenbilci, Kozan ilçesinde iki gün boyunca Akdam, Marangeçili, Ergenuşağı, Salmanlı, Bağözü, Kuytucak, Karanebili, Kıbrıslar, Velicanlı, Savruk Yaylası gibi kırsal mahalleleri  gezerek vatandaşların sorunlarını yerinde inceleyip çözüm üretiyor.


Kozan AK Parti İlçe Başkanı Yusuf Bilgili, “Köy köy ziyaretler yapıyoruz. Milletvekillerimiz ile kırsal mahallelerimiz gezerek sorunlarInı dinliyor yardımcı olmaya çalışıyoruz. Vatandaşa dokunmak, vatandaşa gitmek. Biz sizin hizmetkarınız, biz milletin hizmetkarıyız. Dolayısıyla bizim meselemiz hizmet, başka bir derdimiz yok. Hizmetleri yerinde görmek, eksik olanları tespit etmek ve bunları tamamlamak üzere programlamak üzere Ahmet Zenbilci milletvekilimiz ile güzel ziyaretler yaptık bizler durmak yok yola devam edeceğiz inşallah,” dedi.


Milletvekili Ahmet Zenbilci ziyaretlerle ilgili olarak, “Ağustos ayı içerisinde başladığımız ziyaretlerimizde bugün 13.ilçemizi ziyaret edyoruz. Cumhurbaşkanımızın selamını ileterek halkımızın sorunlarını dinliyor bize düşen kısımlarını çözmek için uğraşıyoruz. Dünya’da pandemi sorunu bittikten sonra tam düzeldik derken Ukrayna-Rusya savaşı ile karşılaştık. Bunun çözümü de Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ikili ilişkileri sayesinde barış anlamında ilerleme kat edildi iki devlet arasında. Sonra Cumhurbaşkanımızın vatandaşlarımız için her türlü desteği esirgemediğini anlatarak zor bir süreçten geçiyoruz ekonomi sadece ülkemizde değil tüm dünyayı sarmış durumda biz onlara göre hamdolsun daha iyiyiz. Çiftçilerimiz ayçiçeği, buğday, mısır hasadı ile beklediği verimi aldı satışında da güzel fiyatlar açıklandı açıklanacak. Tarım kredi kooperatiflerimizde indirimler geliyor Cuhurbaşkanımız bizler için sonuna kadar gerekeni yapıyor bizlerde bunun bilinci ile hareket edp 2023 yılı seçimlerinde görevimizi yerine getireceğiz. Kurulduğu günden bugüne insanla olan diyaloğumuz insanla odak noktası olarak yaptığımız siyaset burada devam ediyor. Vatandaşlarımızla çok güzel sohbetler ediyoruz, dertlerini dinliyoruz. İnsanlara yardımcı olacağımız konularda yardımcı oluyoruz. İnşallah Cumhurbaşkanımızı AK Partimizi en iyi şekilde temsil etmek için gece gündüz uğraşıyoruz” ifadelerinde kullandı.

Programa ilçe koordinatörü Muhammed İslam Bünül, Kadın Kolları Başkanı Yasemin Baykan Gençlik Kolları Başkanı Enes Erkek, teşkilat mensupları, Meclis üyesi Fatih Aydın, Ticaret Odası Başkanı Mustafa Kandemir eşlik etti.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER