AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan'a parti rozetini taktı

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan'a parti rozetini taktı

Saadet Partisi'nden istifa ederek AK Parti'ye geçme kararı veren Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan'a parti rozetini Parti Sözcüsü Ömer Çelik taktı.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik,  'Kazım Özgan beye; partimize hoş geldiniz, Cumhurbaşkanımızla beraber yürüdüğümüz bu yola tekrar hoş geldiniz, zaten kendi duygu ve düşünceleriniz bu şekildeydi, şimdi tekrar eski yuvanıza dönmüş oldunuz diyorum." diyerek AK Parti'ye geçen Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan'a AK Parti rozeti taktı. 

AK Parti Adana İl Başkanlığı'nda düzenlenen programda konuşan Çelik, "Cumhur İttifakı siyasi hareketimiz, siyasi mücadelemiz gün geçtikçe büyümektedir. Adana'da da bununla ilgili bir adım atılmıştır. Kozan Belediye Başkanımız geçmişte bizim partimizde de belediye başkanlığı yapmış arkadaşımız Kazım Özgan bey, Cumhurbaşkanımızın güçlü siyasi yürüyüşüne destek vermek için bundan sonraki siyasi hayatına AK Parti saflarında sürdürmeye karar vermiştir.' dedi.

Çelik, "Kendisi dün çok güzel bir açıklama yaparak Cumhurbaşkanımıza karşı olanların terör örgütleriyle kol kola olmasını kabul edemeyeceğini ifade etti ve 'Cumhurbaşkanımızın yeniden seçilmesi için var gücümle çalışacağım' dedi. Eminim Türkiye'nin birçok yerindeki siyasetçi arkadaşlarımız, belediye başkanı arkadaşlarımız aynı tavır ve aynı duyguyla Cumhur İttifakı'nın mücadelesine, Cumhurbaşkanımızın mücadelesine destek vermek için aynı tutumu gösterecektir. Kazım Özgan beye; partimize hoş geldiniz, Cumhurbaşkanımızla beraber yürüdüğümüz bu yola tekrar hoş geldiniz, zaten kendi duygu ve düşünceleriniz bu şekildeydi, şimdi tekrar eski yuvanıza dönmüş oldunuz diyorum."

Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan ise yaptığı konuşmada, "Kısa bir ayrılıktan sonra tekrar beni yuvama kavuşturan değerli parti sözcümüz, genel başkan yardımcımız Ömer Çelik beye şükranlarımı sunuyorum. Bu seçim beka seçimi. Ülkemizin geleceği, mazlum milletlerin, Türk dünyasının geleceği için önemli bir seçim. Bu seçimde de geçtiğimiz yıllar itibariyle Türkiye'yi belli noktalara getiren bu iradenin tekrar seçilmesi gerekiyor" ifadelerini kullandı. 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER