MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı: “Adana’nın üç yılı kayıp”

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı: “Adana’nın  üç yılı  kayıp”

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, Adana Büyükşehir Belediyesi ve ASKİ’de çalışanların sorunlarını gündeme getirdi; üç yılda vatandaşları hayal kırıklığına uğratan yönetime tepki gösterdi.

Avcı: “Adana’nın üç yılı kayıptır, heba edilmiştir. Borç mazeretinden gına gelen, derin hayal kırıklığı yaşayan Adanalı hemşehrilerimiz, bizimle aynı kaderi paylaşan vatandaşlarımız sahipsiz değildir ve asla umutsuz olmamalıdır. Adana; hiçbir yükü bahane etmeyen, milliyetçi, üretken, kararlı, çalışkan ve cesur yönetime kavuşacaktır.”


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, Adana Büyükşehir Belediye yönetiminin neden olduğu sorunları gündeme taşıdı, çalışanların sıkıntılarına tercüman oldu.

“ÇALIŞANLAR DA MAĞDUR EDİLİYOR”

Başkan Avcı şunları söyledi:

“Büyükşehir Belediye Başkanı CHP’li Zeydan Karalar, binlerce çalışanı işinden ederek Adana’nın işsizlik sorununu artırmaktadır, bu politikaya son vermelidir. Sayın Karalar, Büyükşehir Belediyesi’nde ve ASKİ’de halen çalışmakta olan, ‘Sıra bana ne zaman gelecek?’ kaygısını yaşayan işçileri de mağdur etmektedir. İşçilerle ilgili yeni sözleşmede hakem heyetine gidilmesi, memurların Sosyal Denge Sözleşmesinin yenilenmemesi, çalışanların tedirginliğini artırmaktadır.”

BELEDİYELER TİCARİ KURULUŞ DEĞİLDİR”

Avcı şöyle devam etti:

“Ayrıca geçen üç yıla rağmen yarım kalan projeleri bitirilemeyen, yeni projesi olmayan Adana hizmet beklemektedir. Sayın Zeydan Karalar, kurumun şartlarını, imkânlarını bilerek ve Adana’ya hizmet etme iddiasıyla aday olup, seçilmiştir. Belediyeler ticari kuruluşlar değildir ve buralarda kâr amacı güdülemez; esas olan hizmettir. Zeydan Karalar’ın her konuda ‘Borç var’ bahanesini ileri sürmeye hakkı yoktur, bu hakkı çoktan tükenmiştir.” 

“ADANA CESUR YÖNETİME KAVUŞACAK”

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı “Adana’nın üç yılı kayıptır, heba edilmiştir. Borç mazeretinden gına gelen, derin hayal kırıklığı yaşayan Adanalı hemşehrilerimiz, bizimle aynı kaderi paylaşan vatandaşlarımız sahipsiz değildir ve asla umutsuz olmamalıdır. Adana; hiçbir yükü bahane etmeyen, milliyetçi, üretken, kararlı, çalışkan ve cesur yönetime kavuşacaktır.” dedi.


 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER