MHP Adana’da yoğun yaz mesaisi

MHP Adana’da yoğun yaz mesaisi

MHP Adana kurmayları İl Başkanlığında yapılan toplantıda, hem il merkezinde hem de sıcak yaz aylarında nüfusu artan yayla ve sahillerdeki çalışmaları ve hedefleri değerlendirdi.

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı: Ülkücü-Milliyetçi Hareket var olduğu müddetçe Türkiye asla diz çökmez. Fitneden, kaostan beslenen siyaset bezirgânlarına aldanılmamalı. Cumhur İttifakı ile Türkiye, emperyalizmin korkulu rüyası olmaya ve bütün hedeflerine koşmaya devam edecektir. Bizler de Adana teşkilatları olarak Bilge Liderimizin emrinde bu hedef için birer nefer olarak çalışmaktan onur duyuyoruz."

 Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Merkezi’nin 2023 seçimlerine yönelik açıkladığı bazı illerde düzenlenecek olan “2023’e Doğru, Aday Belli, Karar Net” temalı bölgesel açık hava toplantılarının hazırlıkları sürerken yerel teşkilatlar da harekete geçti. MHP Adana İl Başkanlığı, hem il merkezinde hem de sıcak yaz aylarında nüfusu artan yayla ve sahillerdeki çalışmaları ve hedefleri değerlendirdi.

Kurmaylardan istişare toplantısı…

Bu kapsamda MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, MHP MYK Üyesi Adana Milletvekili Muharrem Varlı, MHP MYK Üyesi Uğur Öztürk bir araya gelerek yapılacak faaliyetleri istişare ettiler. MHP Adana İl Başkanlığı’nda düzenlenen ve Adana Ülkü Ocakları Başkanı Cem Tutsoy, Türkiye Kamu-Sen İl Başkanı Durdu Mehmet Girgeç, Türkav İl Başkanı Ayhan Arzuman’ın da katıldığı toplantıda tüm teşkilatların çalışmalarının yanı sıra genel ve yerel gündem değerlendirildi. Toplantının ardından yaptığı açıklamada "Ülkücü-Milliyetçi Hareket Adana’da dünden daha güçlü olarak dimdik ayakta.” mesajı veren Avcı, teşkilatların yaz aylarında da yoğun mesai harcayacağını kaydetti.

"Türkiye içeriden, dışarıdan kuşatma altında"

Türkiye’nin açık bir kuşatma altında olduğunu vurgulayan Avcı "Türkiye Cumhuriyeti tarihin en büyük ve açıktan kuşatmanın muhatabı durumunda. Terör örgütleriyle, küresel güçlerin uşağı komşularıyla, ekonomiyle, dövizle; içeride fitne ve yalanla kaosa hizmet eden bölücü muhalefetle hedef yapılan Türkiye’yi çökertmek istiyorlar. Zalimlerin bu çabası, zayıflığımızdan değil, aksine Türkiye’nin güçlenmesinden dolayıdır. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi’nin ifadeleriyle ‘Söz dinleyen değil, sözü dinlenen; söz geçen değil, sözünü geçiren’ bir Türkiye’nin mevcudiyeti küresel emperyalizmi korkutmaktadır.” ifadesini kullandı.

“Fitneden, kaostan beslenen siyaset bezirgânlarına aldanılmamalı”

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı “Bizler, ‘Söz konusu vatansa gerisi teferruattır’ diyen Gazi Mustafa Kemal’in duruşunda; ‘Ülkücüler, insanlık âlemi içinde ne uşak olmayı, ne de başkalarını uşak olarak kullanmayı kabul etmeyen şerefli bir bayrağın taşıyıcısıdır.’ diyen Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in inancında, her şartta ‘Önce ülkem ve milletim’ diyebilen Bilge Liderimiz Devlet Bahçeli’nin emrindeyiz. Ülkücü-Milliyetçi Hareket var olduğu müddetçe Türkiye asla diz çökmez. Fitneden, kaostan beslenen siyaset bezirgânlarına aldanılmamalı. Cumhur İttifakı ile Türkiye, emperyalizmin korkulu rüyası olmaya ve bütün hedeflerine koşmaya devam edecektir. Bizler de Adana teşkilatları olarak Bilge Liderimizin emrinde bu hedef için birer nefer olarak çalışmaktan onur duyuyoruz." diye konuştu. 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER