MHP İl Başkanı Yusuf Kanlı Adana’nın nabzını tutuyor

MHP İl Başkanı Yusuf Kanlı Adana’nın nabzını tutuyor

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, yerel seçim sürecinde teşkilatları sürekli motive edip diri tutarken diğer taraftan partililerin yanı sıra kent dinamikleriyle de bir araya gelmeye ve fikir teatisi yapmaya devam ediyor.


Şehrin nabzını tutan Yusuf Kanlı, bu kapsamda; Adana Çiftçiler Birliği eski Başkanı Cumali Doğru, Türkiye Jokey Kulübü eski Başkanı Behçet Homurlu, Doğru Yol Partisi eski il Başkanı Fırat Özkan ve Adana Müteahhitler Birliği eski Başkanı İsmail Babacan’ı ziyaret etti.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, yerel seçim sürecinde teşkilatları sürekli motive edip diri tutarken diğer taraftan partililerin yanı sıra kent dinamikleriyle de bir araya gelmeye devam ediyor. 

Fikir teatisi yapıyor…

Kentin eşrafı, esnafı, mühendisi, sanayicisi, çiftçisi, spor adamı gibi farklı alanlarda öne çıkan bölgenin önemli şahsiyetlerini ayrı ayrı ziyaret eden Başkan Yusuf Kanlı, fikir teatisinde bulunarak, şehrin nabzını tutuyor.

Doğru, Homurlu, Özkan ve Babacan’a ziyaret

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, bu kapsamda; Adana Çiftçiler Birliği eski Başkanı Cumali Doğru, Türkiye Jokey Kulübü eski Başkanı Behçet Homurlu, Doğru Yol Partisi eski İl Başkanı Fırat Özkan ve Adana Müteahhitler Birliği eski Başkanı İsmail Babacan’ı ziyaret etti. Ayrı ayrı gerçekleştirilen ziyaretlerde kent ve ülke gündemi üzerinde değerlendirmeler yapıldı. 

MHP’nin Adana’daki hedefi…

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, ziyaretlerin ardından yaptığı açıklamada “Milliyetçi Hareket Partisi ve Cumhur İttifakı olarak Adana’da başta Büyükşehir Belediyesi olmak üzere tüm belediyeleri kazanma hedefi ortaya koyduk. Bu hedefle; Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi’nin bizlere öğrettiği ‘Önce ülkem ve milletim’ ilkesiyle Adana’ya, kıymetli hemşehrilerimize, değerli vatandaşlarımıza daha çok hizmet etmek, Adana’mızın tüm sorunlarını çözüme kavuşturmak istiyoruz.” ifadesini kullandı. 

Başkan Kanlı, dört isme de teşekkür etti

Başkan Yusuf Kanlı, devamla “Bu hedefe yürürken sadece partililerimizle değil; ortak, benzer ya da farklı düşünce sahiplerini de dinlemek gerektiğini biliyoruz. Şehrimize, bölgemize, ülkemize hizmet etmiş değerli şahsiyetlerin bilgi ve tecrübelerinden yararlanmak istiyoruz. Bu son ziyaretlerimiz de şehrimiz ve temsil ettiğimiz misyon adına oldukça verimli geçti. Bu vesileyle; her biri ayrı kıymet olan ve fikirlerinden istifade etme imkânı bulduğumuz değerli büyüklerime, ağabeylerime içten teşekkür ediyorum.” dedi.


 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER