Ömer Çelik, "Bütün Adanalıları İstasyon Meydanı'nda Cumhurbaşkanı'mızla buluşmaya davet ediyoruz"

Ömer Çelik, "Bütün Adanalıları İstasyon Meydanı'nda Cumhurbaşkanı'mızla buluşmaya davet ediyoruz"

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Bütün Adanalıları İstasyon Meydanı'nda Cumhurbaşkanı'mızla buluşmaya davet ediyoruz" dedi. 

"Cumhurbaşkanı'mız, genel başkan olarak Adana'ya ilk geldiğinde yasaklıydı ve bu meydanda miting yaparken siyasi yasakları devam ediyordu." diyen Çelik, şöyle konuştu:

"O zaman burada bütün bir meydan siyasi yasaklarının kaldırılması ve başbakanlık yolunun açılması için büyük bir kenetlenme içerisindeydi. Daha sonraki zamanlarda Cumhurbaşkanı'mız bu meydanda çok büyük mitingler yaptı. Adanalılara hitap etti. Adanalılar Cumhurbaşkanı'mıza her zaman çok büyük bir teveccühle sevgilerini gösterdiler. Aslında bir bakıma demokrasi mücadelemizin tarihi parçasını oluşturan meydanlardan bir tanesindeyiz.

Cumhurbaşkanı'mız cuma günü yine bu meydanda bizlerle birlikte olacak. Saat 16.30 gibi burada bu büyük buluşma gerçekleşecek. Bütün Adanalıları İstasyon Meydanı'nda Cumhurbaşkanı'mızla buluşmaya davet ediyoruz."

Ömer Çelik, kentteki diğer açılışlarla ilgili de bilgi vererek, "Büyüklük ve içerik itibarıyla dünyanın en önemli müzelerinden olan ve daha önce 1. etabını açtığımız Adana Müzesi, Cumhurbaşkanı'mızın talimatlarıyla tamamlandı." dedi.

Kentte, hastane ve diğer eserlerin açılışının da Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın vereceği müjdelerle gerçekleştirileceğini dile getiren Çelik, "Bir yandan da 14 Mayıs'a giderken demokrasi tarihimizin, demokrasi mücadelemizin önemli kilometre taşlarından birine imza atmış olacağız." diye konuştu.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER