Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek 9 Ekim Cumartesi Adana’da

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek  9 Ekim Cumartesi  Adana’da

Vatan Partisi Genel Başkanı Dr. Doğu Perinçek Adanalı üreticilerle Adana Kozan ve Zağarlı Üretim Devrimi Kurultaylarında bir araya geliyor. 

Adana’nın narenciye cenneti Kozan’da üreticiler bu sene fiyatlardan memnun değil. Artan girdi maliyetleri üretimi olumsuz etkiliyor. 9 Ekim günü saat 10.30’da Kozan Belediye Sineması’nda Vatan Partisi Genel Başkanı Perinçek’in katılımıyla üreticiler sorunları konuşulacak. Ve Vatan Partisi’nin çözümleri sunulacak.

Perinçek, Adana’nın Yüreğir İlçesine bağlı Zağarlı Mahallesi’nde de üreticilerle buluşacak. Bölgede bulunan FBY Enerji Santrali’nin yaydığı tozlar bölgede tarımı bitirme noktasına getirdi.9 Ekim Cumartesi günü saat 16.00’da FBY Enerji Santrali yanında bulunan Aslan Çiftliği’nde düzenlenecek olan kurultayda, birinci sınıf tarım arazisi üzerine kurulan FBY Enerji Üretim tesisinin tarıma ve halk sağlığına verdiği zararı üreticiler anlatacak. Dr. Doğu Perinçek de Vatan Partisi’nin çözüm önerilerini ve Türkiye’nin üretimdeki sorunlarının çözümünü ortaya koyacak. 

VATAN PARTİSİ’NDEN ÜRETİCİLERE ÇAĞRI

Vatan Partisi Adana İl Başkanı Selver Kaplan da Yüreğir İlçesine bağlı Zağarlı Mahallesi’nde yapılacak olan Üretim Devrimi Kurultayı’nda bölgede bulunan FBY  Enerji Santrali’nin tarıma verdiği zararın konuşulacağını belirtti. Türkiye’deki üretim sorunlarının ele alınacağı etkinlikte üreticilerin sorunlarının çözümünü konuşulacak.

Adana’nın Kozan İlçesinde düzenlenecek Üretim Devrimi Kurultay’ında da narenciyenin başkenti Kozanlı üreticilerin sorunları konuşulacak. Vatan Partisi Kozan İlçe Başkanı Babür Ünüvar da Kozan Belediyesi Sinema Salonu’nda yapılacak olan Üretim Devrimi Kurultayı’na vatandaşları davet etti: Türkiye’nin başat sorunu olan üretim meselesinin tek çözümü Vatan Partisi’nde var. Etkinliklerimize bütün vatandaşlarımızı ve basın mensuplarını  bekliyoruz.Kozan Üretim Devrimi Kurultayı

🗓️9 Ekim 2021 Cumartesi

🕥10.30

📍Kozan Belediye Sineması


 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER