Yeniden Refah Yüreğir İlçe Başkanı Atilla Baruğ Oldu

Yeniden Refah Yüreğir İlçe Başkanı Atilla Baruğ Oldu

Yeniden Refah Partisi Yüreğir İlçe Başkanlığı’na Atilla Baruğ atandı.

Daha önce farklı partilerde tecrübeleri olan ve Yeniden Refah Partisi’nin kurulmasıyla birlikte bu partiye geçen ve birçok farklı kademede verilen görevleri başarıyla yerine getiren Atilla Baruğ mazbatasını aldıktan sonra adeta gövde gösterisi yaptığı bir buluşma düzenleyerek görevine başladı.

Gerçekleştirilen toplantıda bir açıklama yapan Baruğ; “Bu emaneti bize teslim eden Yeniden Refah Partisi Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan’a, Genel Merkez Teşkilat Başkanımız Naim Öztürk’e, samimiyetimize ve sadakatimize inanarak omuzlarımıza bu kutlu yükü yükleyen kıymetli il başkanımız Selahattin Baysal’a ve hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen il yönetimimize ve tüm dava arkadaşlarıma teşekkür ediyorum" dedi.


ERBAKAN'IN ÇİLELİ YOLUNA TALİBİM

Fatih Erbakan’ın; "Ben babamın koltuğuna değil onun çileli yoluna talibim" sözlerinin kendilerine de referans olduğunu vurgulayan Atilla Baruğ konuşmasında; "Biz de bu teşkilata ayak bastığımız ilk andan itibaren Fatih Erbakan’ı talip olduğu çileli dava yolunda asla yalnız bırakmayacağımıza söz verdik. Bu sözümüzde şimdiye kadar sadık kaldık. Bundan sonra da sadık kalmaya devam edeceğiz. Milli Görüş sancağı bugüne kadar nasıl yerde kalmadıysa bundan sonra da kalmayacak ve inananların omuzlarında daha da yukarılara taşınmaya devam edecektir" ifadelerini kullandı.


EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜRLER

Yeniden Refah Partisi Yüreğir İlçe Başkanlığı’na atanmasının ilk gününde konuşmanın ve duygularını aktarmanın kendisi açısında çok zor olduğunu da sözlerine ekleyen Atilla Baruğ açıklamalarına şöyle devam etti;

"Siyasi partilerde görevler bir sancak yarışına benzer. Herkes bayrağı daha ileri taşımak için mücadele eder. Bu kapsamda ben de bugüne kadar Yüreğir’de partimizde görev almış, ilçe başkanlığı yapmış, elini taşın altına koymuş, zerre miktar da olsa katkı sağlamış kim varsa hepsine teşekkür ediyorum. Bizler de her an bu makamlardan kalkmayı bilerek çalışacağız ancak davamıza asla söz ettirmeyeceğiz. Bizlere verilen emanetin hakkını verip durmadan, yorulmadan, bıkmadan usanmadan işimize odaklanacak ve Milli Görüş istikametinde ilerlemeye gayret edeceğiz. Merhum Necmettin Erbakan hocamızın da dediği gibi her hayra motor, her şerre de fren olacağız. Küskünleri barıştırmaya, kırgınları toparlamaya, eksikleri tamamlamaya geliyoruz. 

Seçim sath-ı mailinde ilçe yönetim kurulumuzdan, SKM’mizden, istişare kurulumuzdan ve mali kurulumuzdan sürekli istifade edecek ve bu kurulları daha da güçlendirerek partimizin ve genel başkanımızın ideallerini milletimize anlatmaya devam edeceğiz."


BUYURUN BAŞLIYORUZ

Yüreğir’i tanıdıklarını, Yüreğir’in her sorununa vakıf olduklarını ve çözümü için de ortaya irade koymaya hazır olduklarını ifade eden Atilla Baruğ zaman zaman alkışlar ve sloganlarla kesilen konuşmasını şu sözlerle tamamladı;

"Dün Yüreğir’e hizmet için vardık. Bugün de varız ve yarın da aynı aşk ile var olacağız inşallah. İlçedeki 107 mahallemiz, 843 sandığımızla 'Yeniden Refah, Yeniden Erbakan' diyeceğiz. Partimizin Yüreğir'deki uç beyleri olarak halkımızın refahı için çalışacak ve onlara umut olacağız. Herkes müsterih olsun. Yüreğir için biz varız. İnandığımız bu kutlu istikamette şahsıma inanarak ve güvenerek destek veren, 'Benim de bir derdim var, bu dava benim de davamdır' diyerek bizimle yol yürümeyi göze alan teşkilatıma da teşekkür ediyorum. Sefer bizden zafer Allah'tandır. Zafer inananlarındır ve çok yakındır. Buyurun başlıyoruz."

Yüreğir Kültür Merkezi’nde yapılan toplantıya Yeniden Refah Partisi İl Yönetimi, İlçe Başkan ve yöneticileri, Baruğ ailesi ve çok sayıda partili katıldı.


 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER