Turuncu Beyazlılar Derneği'nden Açık Mektup

Turuncu Beyazlılar Derneği'nden Açık Mektup

Turuncu Beyazlılar Derneği, Adanaspor A.Ş. Başkanı Bayram Akgül'e ve Adanaspor Taraftarına Açık Mektup yayınladı.

İşte Dernek sitesi üzerinden yayınlanan o mektup;

AÇIK MEKTUP
Adanaspor son on yıllık süreç içerisinde istatistiksel açıdan ve taraflı tarafsız bütün otorilerce kabul gördüğü üzere Türkiye'nin hatta Avrupa'nın en kötü yönetilen kulübü haline gelmiştir.
Sayın Başkan;
Adanaspor Camiası ve Adanasporluluk ruhu yok olmanın eşiğindedir. Adanaspor taraftarları takımlarından uzaklaşmış, vizyondan uzak yönetimlerinizle yıpratılmış, çocuklarını artık Adanasporlu yapamaz hale gelmiş, yapsa da çocuklarına alacak bir ürün bulamamıştır ! Tarihte ilk defa bu taraftarın şehirde başı öne eğilmiştir.
Bir kağıt parçası olarak aldığınızı söylediğiniz Adanaspor bugün yine bir kağıt parçası olmaktan illeri gidememiştir. Adanaspor'un sizlerle bir adım dahi ileriye gidemeyeceği de ortadadır.
Sn.Başkan; Adanaspor'a dair son bir göreviniz kalmıştır;
Bu görev, binlerce taraftarının sesine kulak vermek ve ADANASPORU DEVRETMEKTİR.
Büyük Adanaspor Camiası;
Hiçbir taraftarın katlanamayacağı kadar büyük sıkıntılara katlanılmış, kulübün kapanışını görmüş, tarihin en kötü yönetimine maruz kalmış olabilirsiniz. Ancak gün vazgeçilecek, pes edilecek gün değildir. Adanaspor bu şehrin asil duruşudur. Şehrin tüm mülki ve idari amirlerince kulübün içinde bulunduğu durumun görmezden gelinmesine dur demenin vakti gelmiştir.
Tüm camiamızı, Adanaspor'un yok oluşuna seyirci kalmamaya, Turuncu Beyaz renklerden vazgeçmemeye davet ediyoruz.
Zümrüd-ü Anka misali daha önce nasıl küllerimizden doğduysak tekrardan küllerimizden doğmaya hazırız !
--
Hamit İbrahim KARA
 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER