Turuncu Beyazlılar Derneği'nden Bayram Akgül'e devir çağrısı

Turuncu Beyazlılar Derneği'nden Bayram Akgül'e devir çağrısı

Adanaspor’un etkili oluşumlarından Turuncu Beyazlılar Derneği tarafından Adanaspor Başkanı Bayram AKGÜL’e kulübün devredilmesi için gerekli çalışmalara başlanılması yönünde çağrı geldi ayrıca dernek üyeleri tarafından şehrin idari ve mülki amirleriyle birlikte iş adamlarına da kulübün devri konusunda gerekli girişimleri başlatma çağrısı yapıldı.

Turuncu Beyazlılar Derneği resmi web sitesi www.turbey.org.tr üzerinden yapılan açıklamada;
“Adanaspor A.Ş. Yönetimi tarafından bugün yapılan açıklama camiamız açısından hiç şüphe yok ki çok önemlidir.
Her olumsuzluğa rağmen 17 yıldır Adanaspor ismini yaşatan, herhangi bir siyasi görüş ile yanyana anılmasına müsade etmeyen Sayın Bayram AKGÜL’e her platformda teşekkür etmiş, hakkını vermişizdir.
Ancak yapılan açıklama da göstermiştir ki gerek ekonomik gerek psikolojik olarak Sayın Bayram AKGÜL artık Adanaspor ismini daha ileri taşıyamamaktadır.

Kendi yağımızda kavrulmak, mirasçısı olduğumuz tarih ve vizyon ile uyuşmamaktadır. Adanaspor kendine yeten bir ticari işletme değil kentine güç veren bir değerdir. Kuşkusuz her Adanaspor taraftarının uzun yıllardır isteği ve arzusu kendi içine kapanmış, rekabetten uzak bir Adanaspor yerine; yenilenmiş ve kendine inanan bir Adanaspor görmek doğrultusundadır.

Yapılan açıklamadan Adanaspor’u daha ileri taşımak için Sayın Bayram AKGÜL’ün kulübü devretmeye hazır olduğu anlaşılmaktadır.

İşte bu noktada Adanaspor’un geleceği için tüm spor kamuoyunu, Adanalı mülki ve idari amirleri ve iş adamlarını göreve davet ediyoruz. “ İfadeleri kullanıldı.
 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER