Adana Valisi Elban’dan Yeni Yıl Ziyaretleri

Adana Valisi Elban’dan Yeni Yıl Ziyaretleri

Adana Valisi Dr. Süleyman Elban yeni yıl öncesinde Çukurova Devlet Hastanesi, Şehit Kara Pilot Yüzbaşı Serhat Sığınak Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi, Çocuk Evleri Sitesi, Şakirpaşa Polis Merkezi Amirliği ile İl Jandarma Komutanlığı Komando Taburunu ziyaret etti.

İlk olarak Çukurova Devlet Hastanesi ziyaret eden Vali Elban, hastanede tedavi gören hastalara geçmiş olsun dileklerini iletti, yeni yılı hastanede geçirmek zorunda kalan vatandaşlarımızın yeni yıllarını kutladı, aileleriyle birlikte sağlık ve huzur dolu bir yıl temennisinde bulundu.

Hasta yakınlarıyla da sohbet eden Vali Elban, daha sonra hastane yönetiminden hastanenin genel durumu hakkında bilgi aldı. Sağlık hizmetlerinde herhangi bir aksaklığa meydan verilmemesi için mesai mefhumu gözetmeksizin çalışan tüm sağlık çalışanlarına özverili çalışmalarından dolayı teşekkür eden Vali Elban, personellerin yeni yılını kutlayıp başarılar diledi.

Vali Elban, Çukurova Devlet Hastanesinden sonra Şehit Kara Pilot Yüzbaşı Serhat Sığınak Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret ederek burada misafir edilen büyüklerle sohbet ederek hal ve hatırlarını sordu, saygıdeğer büyüklerimizin yeni yılını tebrik etti.

Burada yaptığı konuşmada her başlangıç bir umuttur, her başlangıç insana heyecan verir, her başlangıç bir tazelenmedir, yenilenmedir diyen Vali Elban,  “2023’ün bir yenilenme, bir tazelenme ve geçmiş yıllarda bizim ve tüm dünyanın yaşamış olduğu başta pandemi ve savaşlar olmak üzere tüm sıkıntıları geride bıraktığımız ve yepyeni bir sayfa açtığımız bir yıl olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Birkaç saat sonra karşılamaya hazırlandığımız yeni yılın çok özel bir yıl olduğunu vurgulayan Vali Elban, “2023 yılı bizim için gurur ve heyecan verici özel bir yıl olacak çünkü Cumhuriyetimizin 100. yılını kutlayacağız. Dolayısıyla yeni yıla başlarken Cumhuriyetimizin de yeni yüz yılına da başlamış olacağız. Bu da ülkemiz, insanımız ve devletimiz için yeni bir başlangıç, yeni bir hareket, yeni bir zindelik, yeni bir kilometre taşı olacak. Buradan hem sizlerin yeni yılınızı kutluyorum hem Cumhuriyetimizin yeni 100 yılını kutluyorum. Hepinize sağlıklı, huzurlu ve mutlu nice yıllar diliyorum. Yeni yılınız kutlu olsun.” ifadelerini kulandı.

Ziyarette Vali Elban, saygıdeğer büyüklerimizle beraber yeni yıl pastası kesti.

Vali Elban, Şehit Kara Pilot Yüzbaşı Serhat Sığınak Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinden sonra Çocuk Evleri Sitesini ziyaret ederek çocukların yeni yıl neşesine ortak oldu.

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette çocuklarla sohbet eden Vali Elban, onlara çeşitli hediyeler vererek yeni yıllarını kutladı; çocuklara sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yaşam temenni etti.

Vali Elban’ın Çocuk Evleri Sitesinden sonraki durağı ise Şakirpaşa Polis Merkezi Amirliği ile İl Jandarma Komutanlığı Komando Taburu oldu.

Vali Elban, vatandaşların huzurlu ve güvenli bir şekilde yeni yıla girmesi için görevi başında bulunan güvenlik görevlilerinin yeni yılını kutladı, çalışmalarında başarılar diledi.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER