ÇİSAM Eğitim Seminerleri Devam Ediyor

ÇİSAM Eğitim Seminerleri Devam Ediyor

Çukurova Üniversitesi Rektörlüğüne bağlı Çukurova Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi (ÇİSAM) eğitim seminerleri devam ediyor.


ÇİSAM tarafından ilk olarak Diş Hekimliği Fakültesinde göreve yeni başlayan 17 diş hekimine "Çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimlerinin Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik” kapsamında İş Güvenliği Uzmanı Dr. Zehra Çetinkaya tarafından işbaşı eğitimi verildi.


Seminerler kapsamında ayrıca, Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. H. Oğuz Yoldaş, Kurul Başkan Yardımcısı Dr. Mine Çürük ve İş Güvenliği Uzmanı Dr. Zehra Çetinkaya’nın öncülüğünde Tehlikeli Sınıf İş Sağlığı ve Güvenliği Kuruluna bağlı bulunan birimlerde çalışan personellere de “Temel İlkyardım Eğitimi” düzenlendi.

Adana İl Sağlık Müdürlüğü Acil Sağlık Hizmetleri Başkanlığı ekipleri tarafından İlkyardım Yönetmeliği kapsamında gerçekleştirilen eğitimde 16 kişi sertifika almaya hak kazandı.


 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER