Çukurova Rotary ve Adana GİAD'dan Ortak Proje

Çukurova Rotary ve Adana GİAD'dan Ortak Proje

Adana Çukurova Rotary, Çukurova Rotaract Kulübü ve Adana Genç İş İnsanları Derneği üyeleri tarafından ‘90’lar Pop Konseri’ gerçekleştirildi. Seyhan Oteli’nde yaklaşık 750 kişinin katıldığı konserin geliri MS Hastalıkları Derneği ve ZİÇEV’e bağışlandı.


‘90’lar Pop Konseri’ne Uluslararası Rotary 2430. Bölge Guvernörü Hakan Karaalioğlu, Adana’da faaliyet gösteren rotary kulüp başkanları, üyeleri, Adana GİAD yönetim kurulu ve üyeleri ile cemiyet hayatının isimleri katıldı. 90’lar Pop Konseri’nde Adana Giad üyeleri enstrümanların başına geçerken, rotary üyeleri ise solist oldu. Konser öncesi etkinliğe destek veren kişi ve kurumlara teşekkür plaketleri verildi. 


Adana GİAD adına başkan yardımcısı Ayican Boğa’ya,ZİÇEV Başkanı Seden Özveren’e, MS Hastalıkları Derneği Başkanı Nural Doyduk’a, Çukurova Rotaract Kulübü Başkanı Mert Sökmen’e, Çukurova Rotary kulübü adına Işıl Ulusoy’a, Adana GİAD Koro Başkanı Kemal Özçetin’e plaket verildi. 

Çukurova Rotary Kulübü Başkanı Bekir Turgut, “Adana GİAD ile birlikte gerçekleştirdiğimiz konserin gelirini MS Hastaları Derneği ve Zihinsel Engelliler Vakfı'na bağışlamaya karar verdik. Adana GİAD’a da bize verdiği destekten dolayı teşekkür ediyorum” dedi. 

Adana GİAD Başkan Yardımcısı Alican Boğa da “Bekir başkan bu projeyi bize sunduğunda çok heyecanlandık. Biz daha önce amatör olarak zaten aramızda müzik yapıyorduk. Ama böyle bir kalabalık karşısında bir performans hiç sergilemedik. Bizim için MS Hastaları Derneği ve ZİÇEV’e buradan gelecek gelirin bağışlanacak olması nedeniyle bizi çok mutlu etti” diye konuştu. 


 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER